Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

2rgc9dy.jpg
:cao:
Post je spojen: [time]1296776750[/time]
_________________________________________________
2ztk085.jpg

Post je spojen: [time]1296885804[/time]
_________________________________________________
161dnqv.jpg

stari dobri puch :D

Post je spojen: [time]1296911193[/time]
_________________________________________________

Post je spojen: [time]1296937004[/time]
_________________________________________________
121e4jo.jpg
:D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Zdravo momci. Evo da vidite i moj auto, nije nesto , ali ga ja mnogo volim.

2iia1yv.jpg
30jgupt.jpg


Ovde sam slikao auto dok sam menjao ulje. :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Je ste sve je po PS-u . Ali ako ja sve budem ispostovao , a necu imati pare da dodjem kuci. Zato svi mi stranci se snalazimo koj kako ume. :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

da se nadovezem na dragan82 pricu,pre 30-tak godina je moj otac bio vozac autobusa u tadasnjem becejprevozu.
sa 2 autobusa se putovalu na neku turu u svabiju,cale i kolega.
kolegin bus je bas stigao na menjanje ulja negde na svapskom autoBANu.stanu oni na nekom prakingu i lik nonsalantno stane na odvod atmosferske kisnice i pusti motorno ulje u odvod.
promene on jos i pride sve filtere i gas,dzabe je njemu otac govorio,da to ne radi al' :haha:....

jedav je napabircio dojce mark,za silnu kaznu,a kazna je tada bila oko 5000dm i skoro da mu pasos oduzmu. :haha: :haha:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

O pa cestitam na prinovi , steta sto je I , vise mise svidjaju sa kombinacijom slova D
Imali onaj sistem protiv proklizavanja slican pogonu na sva 4 tocka
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

hteo si reci blokada diferencijala :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Goran IHC je napisao(la):
hteo si reci blokada diferencijala :D
Blokada diferencijala je samo na zadnjim tockovima , oko u krivini proslajfuje tocak i ukljucise blokada auto se nece smiriti nego ce jos vise bacati jel da ::namigivanje::
Nisam svatio kako funkcionise taj sistem , valjda kontra od qvadro na audiju da u krivinama smanji proklizavanje vozila prenese 30% snage na prednje tockove da bi smirilo vozilo , a nije efikasno po snegu i ledu kao kad je qvadro 4x4 ili 4wd ti se bas bavis time ti bi trebao znati sta je to
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Cestitam svaka cast, i ja sam mislio takvog da uzmem ali me plasi potrosnja pa sam se odlucio za 320 d
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Fala lepo ljudi! :D :ppozdrav:

Za blokadu diferencijala ne znam ali znam da ima kontrolu proklizavanja koja se ukljucuje i iskljucuje jednim prostim pritiskom dugmeta! :cao:

Sto se I i D slova tice-nije mi bilo bitno kakav je motor, bilo mi je vazno da je auto zdrav i da nije puno presao sto je kod ovog slucaj...
Tacniju potrosnju cu znati kad predjem jos malo km ali mislim da po mom sadasnjem stilu voznje vrti oko 9-10l..
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Odlican je auto, sto se tice blokade diferencijala, taj auto ne bih trebao da je ima, to imaju samo sportski modeli bmw-a tipa modela M, nije skroz blokiran nego je drugaciji odnos prenosa snage, stim da nemoze jedan tocak da stoji a drugi da vrti. Jos jednom svaka cast na odabiru :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ja mislim da i jaci od ovog mog imaju sper diferencijal ali nisam siguran.

Hvala jos jednom. Ja sam bas hteo da kupim 5 E39 mada da je utrcala neka 7 E38 ne bih se ja bunio.. :D :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Strasan auto kolega ::svaka cast:: Koliko ima tacno cc?
Uzgred, ako nisi oženjen, to će ovaj auto da ti sredi. A ako jesi, verovatno ćeš imati još više posla :D ::namigivanje::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

super je, najlepsa petica!!! neka dobro sluzi... :cao:

koliko ja znam on ima 1991ccm jer je 99, a posle 01 je 2171ccm 520i, ali mislim nek me vlasnik ispravi ako gresim... :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Nisam ozenjen ali nisam planirao da me auto ozeni! :haha: :D

Auto je 1991ccm kao sto Srki kaze. U restyling varijantu modela 520i E39 je ugradjivan i motor kao kod mene M52 2.0 i M54 2.2 koji ima 170KS.
Brat je imao restyling 520i sa tim M54 motorom ali ja nisam imao finansija kada je on prodavao. Jeste da je skuplja registracija ali izgleda da taj 2.2 motor malko manje trosi...
 
Nazad
Vrh