Kada niste u traktoru, vozite

Ja mislim da ima negde ta nalepnica za nosivost, oko vrata je negde.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Мирости, нема налетну кочницу. Приколица ручни рад а цела композиција нерегистрована. Кад на атарском путу улетиш у колотраг пун прашине осећаш се као на ролеркоустеру. Мислиш задња осовина се откачила од аута.
 
Мирости, нема налетну кочницу. Приколица ручни рад а цела композиција нерегистрована. Кад на атарском путу улетиш у колотраг пун прашине осећаш се као на ролеркоустеру. Мислиш задња осовина се откачила од аута.
Dvije osovine 1500 kg a nema kočenje?
Neznam kako je to zamišljeno...
Male prikolice do 750 kg ukupne mase su dozvoljene bez kočenja.

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Није двоосовинка, већ сточарка ручни рад. Стане 5-6 товљеника без да се гурају.
Погледајте у огласима нове двоосовинке без налетне руде. Воде се до 750 кг а носе пуно више.
 
Ja ovu sto razmisljam da kupim ima dve osovine, najveca dozvoljena masa 2000kg, a masa prikolice oko 500kg i naravno da ima naletnu kocnicu i registrovana je.
 
После сам поставио сајт где можете проверити колико ваше возило може да повуче. И још пише колико оптерећење може да буде на куки.
Из неког свог искуства сам написао како је вући са мањим аутом велики терет.
 
Golf 4 moze 1400kg po polocici,sto mu dodje nekih 1000 tereta.Kao svaki domacin pretovaris jedno 500kg I to mu je to.

Naravno ima da se muci I trosi,Ali ce da ide.Ako naidjes na nekog pandura koji zna posao ima da ti uzme meru.
 
А то сам заборавио да питам, ако голф има 1550 кг + укупна носивост приколице 2000 кг добијемо збир од 3550 кг. Има ли аца "ц" категорију?
 
После сам поставио сајт где можете проверити колико ваше возило може да повуче. И још пише колико оптерећење може да буде на куки.
Из неког свог искуства сам написао како је вући са мањим аутом велики терет.
Na tom sajtu ga nema ovaj moj ili ja ne mogu da ga nadjem. Mada, sve nesto mislim da je ta prikolica velik zalogaj za njega. Inace imam dozvolu i za prikolicu.
 
Да ли ово одговара?
86a64de33c11da403ca9fce932c362db.jpg
 
Pre nekog vremena sam pricao sa jednim policajcom u vezi toga i tako je rekao ako je prikolica dvosovinka, njena tezina, plus teret i tezina auta ne sme da predje 3500kg da bi vozio sa B dozvolom.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
ML 2100 tezak + ja 100kg + prikolica 508kg ne mogu ni ficu da vucem :D

Mozes da vuces onoliko koliko je proizvodjac propisao,broj osovina nema nikakvu ulogu tu.

Prikolica preko 751kg moras da imas BE.

Tom logikom mogao bi da vozis Daily-ja 75c17 dok je prazan sa B kategorijom jer je 3058 prazan.A ne bi se bas lepo proveo kad bi ga vozio neko ko nema C.
 
Bas tako, BE kategorija i nema brige. Tezina vucnog vozila se tu ne gleda, a zanimljivo mi je da sam i ja cuo tako da neki policajac prica neku pricu koja nema veze.
 
Nazad
Vrh