Kada niste u traktoru, vozite

Ja oko 470km i prosek bio ispod 5l ali zbog guzve na granici
cekao oko 1sat i 1sat guzva od tunela po makarsku pa mi sad pokazuje 5.2l prosek

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Jel vi gasite te aute kad idete nizbrdo kada trošite ispod 7-8 litara?
Davno sam rekao da taj nesretni uredjaj (pokazivac potrošnje) treba izbaciti iz auta! Da li vam se slaze tankovanje u litrama sa pokazivačem, tu da vas čujem? Za Opel i WV znam da lazu za oko 12-15%, Corola mi je tačna kao sat, Dustera i ne gledam koliko troši
 
Prosle godine isli smo na more u Budvu. Put Bijeljina-Foca-Budva-Pluzine-Zabljak(Isli smo preko Durmitora)- Zlatibor-Bijeljina. Oko 1150 kilometara. I nije se na autu upalila rezerva kad smo stigli kuci pokazivao je kao jos moze 110 kilometara. Kontam da je potrosnja bila ispod 6 litara uz prilicno gadan put. B6 1.9 tdi.
 
Kod mene realno pokazuje. Mada me je ovaj ubedjivao da ce trositi manje na otvorenom nego sto pokaze kada je promenio mapu, ali i to nadoknadim po gradu samo ako sam raspolozen... :D

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Jel vi gasite te aute kad idete nizbrdo kada trošite ispod 7-8 litara?
Davno sam rekao da taj nesretni uredjaj (pokazivac potrošnje) treba izbaciti iz auta! Da li vam se slaze tankovanje u litrama sa pokazivačem, tu da vas čujem? Za Opel i WV znam da lazu za oko 12-15%, Corola mi je tačna kao sat, Dustera i ne gledam koliko troši
Korola je kod mene slagala. Komp je pokazao za 0,15 l/100 km više nego tankovanje od čepa do čepa.
 
Nisi trebao žuriti.Šalim se .
Kaže Jorgovanka da će morati osiguranje u rikverc .Mislim da će biti isto kao sa gorivom u rikverc.
 
Луле, ја за 0.1 kw прелазим у следећу категорију и плаћам око 3000 динара више за исту запремину мотора али мало јачи са киловатима.
 
U kategoriji sam do 2.0 sa 85 kw a sve komplet sa tehničkim 34.700 rsd.Sam tehnički je 6.000 rsd, po meni je to previše za ništa.
 
Nazad
Vrh