Kada niste u traktoru, vozite

Momo vozio sam takav pre mesec na preko 1000km, spolja ladja ali za volanom utisak kao da je neki manji auto kako vuce i koliko je upravljiv.
 
Svaka čast daner, imaš neku hedonističku crtu i voliš da uživaš u lepim stvarima što je po meni ok, jer jednom se živi..:ppozdrav:
Jedan od lepših auta ovog vremena..
Dali smemo saznati cenu tog zadovoljstva?
Naravno , 7000e je bila cena.U oglasima nisam nasao ocuvaniju.

1.6 Turbo 180ks

Lezi zalepljena za put.Cak i kad je stiskam fest nista se ne cuje.Ocekivao sam da ce motor urlati.Ma nista.
Ima konja dosta pa ne oseca tolike tockove, fabricki je dolazila sa tolikim felnama i gumama.



Sent from my POCO F3 using Tapatalk
 
Lepa su. Svaka cast!
Ali ovaj mercedes... kao da i nije mercedes... nema "onaj" znak sto viri napred, samo taj sto je "zalepljen" za haubu... :p :D
 
Poslednja izmena:
Avantgatd oprema nema znak na haubi već veliki na maski, i meni lično se to ne sviđa jer mercedes bez znaka je ko žena bez stomaka... 😁😁😁
Šalu na stranu, javi bi odmah namestio nišan
 
Neki dan sam se frapirao kada sam video da je na mečki C iz 2012 auspuh izgoreo celom dužinom kao da je pravljen od onog lima što se prave vašarske peći za pečenje paprike.
Ali još veće iznenađenje kada je taj izduv skinut i kada smo mogli videti da je i pod iznad tog izduva bio sa rupetinama od korozije kao na kecu iz '77.
Ali mečka ima tzv snagu brenda koji mu čuva dobar glas čak i kada se čuje za ovakve banalnosti..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Pre neku godinu se coveku ovde kod mene upalila i izgorela C klasa stara par godina. Razlog je bio neki problem sa DPF filterom i njegovim ciscenjem, odnosno sagorevanjem i sagore ceo auto. Izgleda da imaju te probleme. Mercedes je uzeo auto da utvrdi sta je uzrok iako je izaso iz garancije, medjutim nisu hteli da nadoknade stetu jer garancija vise ne vazi.
 
Može se desiti da je tu bilo problema sa čestim regeneracijama i da taj izduv nije bio dovoljno dobar za te temperature, i da je i pod iznad radi toga goreo, ali i druga vozila(slabiji brendovi) imaju te sisteme pa ne gore..
Inače, nisu uopšte retki požari na vozilima radi ovih glupih dpf-ova..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Meni je iznenadjujuce svaki put kad vidim kako se meckin kombi struli..
Vito, mislim da je tesko naci zdrav.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh