Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

bio sam i ja par puta na TS show i dobio par sherpi :haha:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

alfa je prodata a muda imam a da rover nije dizel dosao bi malo je lenj na gas vide sam jer sam dolazio redovno vikendom poslom nije bitno kojim ljude sto znam su :D a ima i sto se dosta hvale ja tebe ne zajebavam rekao sam u vezi alfe istinu ti proveri :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ova calibra je od 0-100km/h stigla za manje od 7sek ::svaka cast::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ne moze za 7 ... za 8 ide do 100 ... to tako deluje na snimku ... kad shtopujem shtopericom nema sanse ispod 8

gagi sledeci put kad dodjesh u bk javi mi se pa da te provozam ;)


za koji dan skidam 4x4 pogon pa ce biti josh startnija (bice laksa za oko 150 kg ) sad je preteshka 1380 kg ima

shta znam , svako svog konja hvali al ja sam sa njom prezadovoljan ... na otvorenom putu potrosnja 6-6.5L shto je mizerno za auto od 2000 kubika i 150 ks , u planu je seqvent plin al to kad se potovare svinje xaxaxaxax
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

North ARMY je napisao(la):
Drug tera astru F 1.7 dizel 190,a bolje da je ne tera toliko.
Ja nisam menjao zupcasti na mom od kad sam ga kupio pa nisam hteo da forsiram.
@NA,ja sam ga promenuo nesekiraj se :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ljudi navigaciju u ruke i vidite koliko lazu satovi ... i moj je lagao i shtelovao sam ga prema navigaciji

sve i jednom opelu laze sat bar 15 km, vw isto , o shkodi i audiu ne pricati ... do sad shto sam gledao bmw ima najtacije satove
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

danger je napisao(la):
North ARMY je napisao(la):
Drug tera astru F 1.7 dizel 190,a bolje da je ne tera toliko.
Ja nisam menjao zupcasti na mom od kad sam ga kupio pa nisam hteo da forsiram.
@NA,ja sam ga promenuo nesekiraj se :D
Odlicno,svejedno kod mene nije puno presao 15-ak tauzenki,a on se vozi 80 ako se ne varam,znaci da ne planiram zamenu skoro. :cool:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Na vw svi satovi lazu izmedju 4 i 5 km/h, mnogo modela sam izmerio navigacijom i ta razlika ne raste povecanjem brzine kao kod audija
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

na audije sa 210 mi pokazivao 222, a golf plus recimo na 175 mi pokazuje 179-180, nisam najbolje ocenio
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

C4 2008 ja a cale fiat seicento polu kabriolet kao diana nekad :haha:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

daner je napisao(la):
ljudi navigaciju u ruke i vidite koliko lazu satovi ... i moj je lagao i shtelovao sam ga prema navigaciji

sve i jednom opelu laze sat bar 15 km, vw isto , o shkodi i audiu ne pricati ... do sad shto sam gledao bmw ima najtacije satove

Za sve koji se kunu u gresku satova i tacnost navigacije... Ne kazem da sat ne moze da laze, ali tvrdnja da svaki vw, audi, opel laze? Mislim da to takvim gigantima ne moze da promakne...

"
GREŠKE SISTEMA GPS

Izvori grešaka pri određivanju pozicije su:

— netačan popravak atomskog sata pojedinog satelita (desinhronizacija) je u stvari, desinhronizacija vremena atomskog sata s vremenskom skalom GPS. Ova korekcija, koju određuje kontrolna komponenta, neprekidno,bar jednom dnevno, se uvodi u svaki satelit. Vrednost ove greške ne prelazi 1 ns tj. 0,3 m,

— greške u pozicijama svakog satelita sadržane u efemeridama i njihovim popravkama u navigacijskoj poruci. Nastaju zbog nemogućnosti potpuno egzaktnog određivanja gravitacijskog polja Zemlje, ali ne prelaze vrednost od 1,5 m;

— greške zavisne od svakog prijemnog uređaja korisnika nastalih merenjem vremena prostiranja elektromagnetskih talasa od satelita do prijemnika, a uzrokuju ih:

— elektronski šum uređaja, tj. kašnjenje u digitalnim sklopovima. Ova greška, koja se naziva i grupno kašnjenje, ne prelazi vrednost 1 m,

— atmosfersko kašnjenje, zbog nejednake brzine širenja elektromagnetskih talasa kroz slojeve jonosfere i troposferu. Emisija navigacijske poruke na dve razmaknute frekvencije omogućava eliminisanje jonosferskog kašnjenja, ali ne i troposferskog. Ova greška se znatno ublažava emitovanjem parametara u navigacijskoj poruci, ali je njena vrednost ipak najveća i iznosi 2,5 do 5,2 m,

— refleksija elektromagnetskih talasa od površine Zemlje (ili mora) čime se reflektovani talas pojavljuje kao smetajući, a uz njegovo registrovanje (a to je duži put) izaziva greške do 2,5 m.

Ukupna vrednost srednje kvadratne greške za dvokanalni prijemnik kreće se oko 11 m, što je izrazito visoka tačnost globalnog sistema navigacije.
"
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Goran IHC je napisao(la):
zax je napisao(la):
http://carfolio.com/specifications/models/car/?car=38995

Da se ne prepirete za dzabe


Post je spojen: [time]1280214239[/time]
_________________________________________________
To mu dodje nekih 8,5 do 100...
sta ti vozis?

Mazda 323f gt 1.8 16v

Retko je vozim posto nemam dozvolu zbog nedostatka godina.Uglavnom skuplja prasinu u garazi.

Kako napreduje sklapanje kockice?
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

stigla nova generacija
bezry0.jpg
2ymu1ky.jpg
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

hvala , 1,9 tdi 105ks 2006-to godiste a dao sam 4vorku u zamjenu i dodao jos 4500evra
 
Nazad
Vrh