Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Nekako mi saxo prirastao za srce, a ujak mi vozi clia pa ne bih da ga imitiram.... Mada je clio dosta bolji, a dvoumim se izmedju saxoa i fiat stila.... :sta:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Stilo ima motor sto mi kazemo srce za medalju,a ostalo nije bas sjajno,mada je puno bolji od saxa.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Proveravali Srbi i Nemci dali dihtuje auto. Nemci ubacili macku u mercedesa i ujutru kad su dosli macka crkla zakljuce da dihtuje ostala bez vazduha i crkla. Srbi ubace macku u zastavu i kada su ujutro dosli macke nema .
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Saxo 1.5 D 4000e, Stilo 1.9 JTD 5000e, ne svidja mi se sto je saxo cist dizel ipaj JTD je...... a pezo 206 je :D auto, ali nesto ne volim pezoa imao sam 406 i 305, i kad bih uzimao uzeo bih 307....
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

aaaaa na primer sta mislite o, Mitsubishi Carisma DRIVE 1.6 2002 god. 5000 :sta: sad gledam extra auto....
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Goran IHC je napisao(la):
Lala iz Banata je napisao(la):
hpim1098qo8.jpg

420 SE, V8, 4196 ccm, 279KS, 430 Nm.
jel je moze zabaciti u krivini? :cao:
Moze, ako iskljucis ASR i preteras sa gasom, ima da igra ko balerina.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

@Lala iz Banata,jbg,ja bih radje da imam traktor od toliko konja,nego auto,ali ima se moze se,pa lozi :cao: :cao:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

E Lalo to je masina ja sam vozio 123 ku 300d godinama ali ovo je vrh automobilske industrije i W140.Nikad vise se nece napraviti takav auto,on parira i najnoviji :bravo:m modelima
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

imao alfu 146 1.4 ts ide ko djavo 200 ko od sale a trosi kako je vozis ako je necepas trosi normalno a kada je cepas onda zna da potrosi :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh