Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

grunt je napisao(la):
E Lalo to je masina ja sam vozio 123 ku 300d godinama ali ovo je vrh automobilske industrije i W140.Nikad vise se nece napraviti takav auto,on parira i najnoviji :bravo:m modelima
W140 je svojevremeno proglasen za najbolji auto na svetu. Mislim da jos ni jedan nije ga pretekao.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Jedini auto koji sam vozio 200 je bratov audi A3 1.9 TDI, crveno DI, i to je postigao tako lako da je mogao jos dosta vise ali gume nisu bile dobre pa nisam smeo.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ma vi iz karadjordjeva imate sve naj :haha: dosta njih znam odatle da je imam dosao bi odma pa na crtu a video sam i tu tvoju calibru uzivo sta reci :haha: :haha:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ja sam 200 km/h izvukao mazdu 626 4x4 2200ccm i Mercedesa 190D tzv turcin.... Inace svaki auto koji dohvatim probam koliki je maxiumum.... bilo je par kriticnih situacija, hvala bogu sto me cuva... :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ljudi ja sam mog zelenka Reno 21 1.7 ajnspric terao 145 u 3,a 160 mogao sam i vise SIGURNO,ali nije ni put bio za brzine a nije ni njemu 5godina pa da ide 200.
Nisam verovao drugu da je isao kadetom 140 u trecoj,a ja sam isao 145 u 3 na 5.5000obr od mogucih 7 000
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Drug tera astru F 1.7 dizel 190,a bolje da je ne tera toliko.
Ja nisam menjao zupcasti na mom od kad sam ga kupio pa nisam hteo da forsiram.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Samo neka on tera toliko i neka navlači.Dizeli to obožavaju. ::namigivanje::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ma jebo mu ja mater i sestru,jednom sam seo sa njim i nikad vise izmedju sela 190 u selu spustio na 160....kako bih ja takvima zabranio da voze... :zli: :zli: :zli:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Najveci dozivljaj mi je bio sa skodom felicijom, izvucem 180 i cvrc, naletim putari skidali asfalt, pokusam da malo prikocim, ono kocnice neravnomerno hvatale, pocne da me okrece i u jendek, meni nista a skoda direktno na otpad, morao sam vlasniku da platim 3500e za skodu!!! ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

@ Dukanac Ode 3.500 evrica samo zato sto si probao da poletis a pista te sj....a. :nono:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Jbg, sto kaze nas narod svaka skola se placa.... :udri: Mnogo sam se budalo, a sad sam to sveo na minimum, video sam da me vodi pravo u grob.... ::lose:: Razne sam budalastinje radio, tamica 80 sam isteravao 140, na Manu TG skidao blokadu pa zakucavao skalu, ali vise NE... Strogo desno mali gas!!!! Smanji gas, zivotni spas!!!!
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

I ja sam probao da prodjem ispod slepera ali me sjebo tocak od slepe pa sam zavrsio u betonskoj ogradi (alkohol je cudo).
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Postoji mesto za trkanje automobilima. Zove se trkačka staza. Ko voli samo napred.
:cao:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

PIFTA je napisao(la):
I ja sam probao da prodjem ispod slepera ali me sjebo tocak od slepe pa sam zavrsio u betonskoj ogradi (alkohol je cudo).

Tako se meni jedan dasa u Vranju zakucao ispod slepera, proleteo lik kroz crveno i tras... Izasao da me bije a ne moze da stoji na nogama.... A bogami ne mogu ni ja... :haha: :haha: :haha: On platio svu stetu, a meni otisla dozvola 3 meseca, naduvao sam 1.49 :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Kod mene u kuci samo Citroen i Peugeot .
Zena C3 1.4
A ja C3 Picasso 1.6 hdi i C5 2.2 hdi karavan ( hidraulika dusu dala za po njivi ) .
Tast i tasta 106 1.4
Burazer 306 1.6 benz.
:ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

gagi je napisao(la):
ma vi iz karadjordjeva imate sve naj :haha: dosta njih znam odatle da je imam dosao bi odma pa na crtu a video sam i tu tvoju calibru uzivo sta reci :haha: :haha:

druze da imash tu alfu i da imash muda ... slobodno dodji pravimo ugovor i na crtu pa ko izgubi predaje kljuceve .... jel poshteno ?


i kad si majke ti video i gde moju calibru ... ? aj ne lupaj zivota ti ... u karadjordjevu ima 4 calibre ...
dve crvene, bela i crna ... a moja da je krsh nebi bila na ts show ... al dobro .. ti ocigledno vozish "ferarija" pa mozesh samnom da se sprdash

ako si ti imao neka posla sa nekim shabanom iz sela to je tvoj problem , shta sad , znash nekog prevaranta iz sela i sad su svi takvi ... ma ....

eto vidish kakav si i ti chovek kad podjebavash druge ...

@goran ... ne vozim je 60 na sat ... dodji slobodno i ponesi gps pa da vidimo koliko ide ...

evo jedan snimak ... relacija je od cesterega do karadjordjeva .. mozda put 1-1.5 km

eto u petu nisam ni shaltao ... jbg uleteh u selo ...

http://www.youtube.com/watch?v=Zg2jbZ3CzfQ

kazem ko hoce neka dodje da ga provozam ;)
 
Nazad
Vrh