Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

od pre neki dan kad nisam u traktoru vozim golf 5
2a6uyq1.jpg
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

North ARMY je napisao(la):
peto1 je napisao(la):

Jos u decembru sam rekao da nama treba nova vlast,novi kerovi,a ne novi zakon,stari je super.
Ako je neko nekad uzeo u ruke pravilnik da procita sta sve auto mora proci na tehnickom,pa tu ima posla pregleda bar 30min da se sve pregleda i izmeri,ali to niko ne jeb* 2%.

Inace ovih dana vozim renoa 5,odlican je mislim ista cena juga a za juga je majka,tisi,bolje ubrzava a manje trosi. :D

Moja vozila nikada ne idu na tehnički pregled, uvek se to zavrsi onako prijateljski....

NA reno 5 je dobar autic, ja sam moj prodao skoro, 7-8l plina ne prelazi...

mica967: svaka čast, da sa njim predjes milion km. :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Dr.Gruja je napisao(la):
mica967 je napisao(la):
od pre neki dan kad nisam u traktoru vozim golf 5
2a6uyq1.jpg
I golf tri
2qnsjgw.jpg
Kolko sam ja primetio na trojci nisu sakrivene table a na petici su sakrivene , pozadina je ista ali mozda ti je neki rodjak il komsija dosao u dvoriste pa si uslikao njegov auto i sakrio tablice da ih ne pozna. Neznam za sta bi ti trebalo dva automobila samo da placas drzavi za registraciju i poreze . Ako golfa trojku vozis cesto a ovaj ti sluzi da ga cuvas ili da se pravis vazan onda imas neki problem .
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

koliko ja vidim nije skrivena tablica već je uopšte nema,verovatno ih nije još namestio
mada i mene nervira kada "sakriju" tablice
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

DULEmajstor je napisao(la):
pozadina je ista ali mozda ti je neki rodjak il komsija dosao u dvoriste pa si uslikao njegov auto i sakrio tablice da ih ne pozna. Neznam za sta bi ti trebalo dva automobila samo da placas drzavi za registraciju i poreze . Ako golfa trojku vozis cesto a ovaj ti sluzi da ga cuvas ili da se pravis vazan onda imas neki problem .
o boze....zasto uvek proradi srpska zavist?
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ja vozim Fiat Bravo 1.2 16V 82KS, 2001. godište sa 151.000km. Kod mene je već dvije godine, prešao sam s njim 45.000km bez ijednog kvara (a ako šta i rikne, dijelova ima i nisu skupi, raspitao sam se). Što se mene tiče, moj Fiat je zahebao svaki VW sa pouzdanošću.

Drugi auto je VW Passat 3 GT, 1.8 motor, 115KS, on je za porodične izlete jer ima mnogo mjesta, ima 250.000km i još radi ko sat, al nas je mnogo zahebavao jedno vrijeme i to ne svojom krivicom, već zbog nespobnih i nepismenih majstora.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lmAPOdsFVQA[/youtube]
Post je spojen: [time]1283189855[/time]
_________________________________________________
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DKnQJNKoWz8[/youtube]
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ja vozim Audi A4 i Citroen Berlingo...
Evo slike Audi-ja a bice i od Citroen-a! ::namigivanje::

 
Nazad
Vrh