Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

k0jbyq.jpg
jedna u nizu masinica u kojima uzivam dok nisam na traktoru ... :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

.... sve je to stvar ukusa.... a, da je dobar, dobar jeste .... nemam bas nekih nezadovoljstava sa njim ... u principu je to auto za zujanje i kratke relacije ....izlazak... i jurnjavu ... :D :D :D :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

@ LAZA,vidim u oglas da tražiš apriliu rs 125.Možda ovaku . Juče je sin malo sredjivao
Free Image Hosting by ImageBam.com i malo provozao [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bwg_4ZjwOEM [/youtube]
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Verovatno bi je ovaj što vozi prodao, kad bi ja hteo da doplatim za nešto veće.Pošto je ovo luda mašina(za moje shvatanje) ,nećemo je prodavati .
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Resio sam da sacekam jos jednu godinu najvise dve pa da i ja uzmem nesto vece najverovatnije nekih 600ccm a u pravu si sto kazes da luda masina 125 ccm a pici i do 210 Nije to bas preporuceno za nase puteve :nono:
Kiraj a kakav pogon ima posto vidim nema lanac :sta:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ma ima lancanik tako da je prilikom slikanja bio skinut lanac verovatno. ::namigivanje::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Lanac je u momentu slikanja bio na špricanje sa nekom mašćom ( kao dezodorans)
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Dejann je napisao(la):
@ kiraj

dal nije mozda na prodaji?
imam moj sin apriliu rs 125,sredjenu i registrovanu na prodaju.kontakt na pp
Post je spojen: [time]недеља, 16. мај 2010. 02:48:17 MST[/time]
_________________________________________________
kad nisam u traktoru sedim na mezimcetu od 500 ccm,zvan kawasaki en-500.u profilu je motor sa kcerkom.prosle nedelje sam menjao motor za hondu shadow - vt 600.slike postavljam kad grane sunce
 
Nazad
Vrh