Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Čugi je napisao(la):
Prinova među poljoprivrednim vozilima! :osmeh: Dobio sam danas od rođaka R4, jer on više ne može da vozi, tako da definitivno odustajem od kupovine Nive. U odličnom je stanju, '85 god, prešao nepunih 80000, što je smešno, uvek u garaži i redovno održavan, za polje dušu dao! :D

dsc00138pw7.jpg


Inače vozim Feliciju 1.6 '97 god, a njive sam do sada obilazio Tomosovim automaticom. :bravo:

Da mi je ovakvog za nagizdati se
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Dobar je reso mene je cetiri puta provozao oko ekvatora sa manjim kvarovima. Nema gde nije prosao kao sa jednim pecarosom.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Nisam vozio tu Apriliu 125 ali nekako mi malo 125ccm kakve su one od 250ccm? :sta:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Sta si to pored spremio kantu sa benzinom da ga ponovo potpalis. Eventualno upalis.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

BICIKLI sine , stignes gde treba a ide na slaninu i paradajz
A kad a mi uplate subvencije joj, ima zeni da uzmem njenog BMW pa joj naspem goriva do cepa pa se vratim kuci pa uzmem bicikli pa na pecanje .a sta kazete prolupao nacisto
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Nemam pojma odkuda kanta.... :sta: Mora das je neko istakao gorivo pa zaboravio... :haha: Ma kakav stranac, prodao sam ga za 100 evra, sve je puklo ko bas, ne valja ni za kokosarnik.... :haha: Samo kad smo mi ostali citavi....
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

BICIKLI sine , stignes gde treba a ide na slaninu i paradajz
A kad a mi uplate subvencije joj, ima zeni da uzmem njenog BMW pa joj naspem goriva do cepa pa se vratim kuci pa uzmem bicikli pa na pecanje .a sta kazete prolupao nacisto
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

NA aj ti ja prodam jednog malo boljeg za te pare? ::namigivanje::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

NA da sam znao da si zainteresovan ja bih tebi dao 200e da mi maknes iz dvorista, da nije bilo cigana lajka bi ucestovala u logorskoj vatri... :haha: :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh