Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Volvo,Jugo i APN6S ::namigivanje::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

smedic je napisao(la):
Nisam vozio tu Apriliu 125 ali nekako mi malo 125ccm kakve su one od 250ccm? :sta:
u praksi su se bolje pokazale one od 125 ccm jer su dvotaktne,inace po meni su coperi-kruzeri zakon
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Jel treba nekom ovakva masina od 600ccm,kod nas na placu stoji.
Cagiva-Canyon600-96.jpg
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ovo nije oglas! Pokloni onda meni ako ti ne treba :haha:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Pa ako vec nudis dabe uzecu ja nek stoji dok unuci ne porastu leba ne trazi.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Baš mi fali jedan taki za ukras u garaži, ako je džaba dolazim po njega, samo kaži kad!
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ja bih ovo rado vozio al pod uslovom da stavite pomocne tockice, ovako ne zelim ni da se cenkam.... :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

North ARMY je napisao(la):
Ma cena prava sitnica :haha: :haha:
Ako se malo cenkate dobijete za dz :D

Znaci oglas ima rubrika za oglasavanje a ne tu nas zaludujes. Jedan zuti karton.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Onda da pravimo dogovor, stavi za pomocne duple kamionske tockove, sednemo dva dana u kafanu, kad podletis pod sto teram motor.... :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Dukanac je napisao(la):
Onda da pravimo dogovor, stavi za pomocne duple kamionske tockove, sednemo dva dana u kafanu, kad podletis pod sto teram motor.... :haha: :haha: :haha:

Ne Sremci piju devet dana deseti nastave, moraces da uptrebis neki krose pa onda ide pod sto.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Pozanto mi je to za Sremce, al kod nas vazi to da Sremci svako pivo piju po 3 sata, da im duze traje, pa zato izdrze devet dana, al ako ubrzamo, kako piju dragacevci, ni dva dana nisu potrebna.... ::namigivanje::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ja stavio iz zezancije a ono vas stvarno interesuje.


Otici cu do placa pa cu poslikati i zapisati km,cenu,godiste...
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

E sad mi se vec ne svidja, poceces da ga hvalis i turpijas cenu, ja mislio to nesto povoljno pa reko da uzmem za njive
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Prvo nudi dabe kome treba a sad vec okreno na prodaju, kad postoji rubrika Kupujem - Prodajem.
 
Nazad
Vrh