Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ja trenutno vozim juga 2005g ima plin i troši mi negde oko 7-7.5 litara plina ,inače sam promenio dosta automobila od lade,micubiši galana i to dva komada,opel omege,astre,audija 90,citroen berlingo reno 21 dizel ... :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

pidikanac je napisao(la):
ja trenutno vozim juga 2005g ima plin i troši mi negde oko 7-7.5 litara plina ,inače sam promenio dosta automobila od lade,micubiši galana i to dva komada,opel omege,astre,audija 90,citroen berlingo reno 21 dizel ... :D
Kod mene je benzinac 1.7 MPI :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Eee Karaliću dok ja skužim... :haha: :haha: :haha: Zadnji "raritet" na popravku u našoj avliji iz Škoda familije bila je zelena Škoda R 110 Coupe.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

pidikanac je napisao(la):
ja trenutno vozim juga 2005g ima plin i troši mi negde oko 7-7.5 litara plina ,inače sam promenio dosta automobila od lade,micubiši galana i to dva komada,opel omege,astre,audija 90,citroen berlingo reno 21 dizel ... :D

kako da ti troši tako malo? Jesi ga zavrnuo?
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Kad nisam u traktoru vozim Passata 1.9 TDI 130 ks

nefhqr.jpg
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Bećarina pusta je napisao(la):
Eee Karaliću dok ja skužim... :haha: :haha: :haha: Zadnji "raritet" na popravku u našoj avliji iz Škoda familije bila je zelena Škoda R 110 Coupe.
Pa to se trazi.. Sav nas vozni park ima da se kupi za par desetina hiljada (tisuca :haha:) evrica, ali ta skoda r 110 coupe... ili Tvoj ficolino... E , o tome valja pricati ::svaka cast::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

karalicu jel hoces nekog old timera da ti nadjem za male pare??
Ima kod nas na placu opel kadet model pre kocke registrovan i sve to za 450e boja sampanjca kupe,imamo i volvoa nekog matorog :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Koji je volvo?
Post je spojen: [time]1265154141[/time]
_________________________________________________
Ako je 164, dolazim odmah!
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

shale pa normalno da sam ga zavrnuo može on i manje da troši čak i 6.5l ali onda neće da ide preko 90km/h probao ja pa me košava vraća u rikverc :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh