Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Becarino, ak ti treba ima u mom selu cijela desna strana "figuara" i prednji lijevi blatobran. Covjek kupio da sredi svog ficu nakon sto ga je polupao, al se u medjuvremenu nasao dobar kupac, pa ova limarija visi na zidu supe vec godinama...
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Kad nisam u traktoru ,vozim traktor VW golf 1 1.6 dizel.
Ne salomive masine. ::svaka cast::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

@Bobo: Limarija je sređena gotovo do kraja, još trebam udarit par fleka i može priprema za farbanje.

@PIFTA: Sve će biti kao što je i bilo, bez prepravaka. Klasika.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

naravno da imas grijanje u radioni ? koliko je velika radiona jel stane koji manji traktor ? 539 ili 549 ?
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

zrine892 je napisao(la):
naravno da imas grijanje u radioni ? koliko je velika radiona jel stane koji manji traktor ? 539 ili 549 ?

Jasno, grijanje radi. U prvu (tu gdje je fićo) mogu uterat rusa bez brige, a u drugu koja je u produžetku prve (odvojena vratima) može ući manji traktor sa kabinom. No traktori imaju svoje garaže, ovo je za fiću i Škodu.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Drugari vozio sam Golfa 3 1.9 td dok se nisam uclanio a sad nemam vremena. :cool:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Bećarina pusta je napisao(la):
zrine892 je napisao(la):
naravno da imas grijanje u radioni ? koliko je velika radiona jel stane koji manji traktor ? 539 ili 549 ?

Jasno, grijanje radi. U prvu (tu gdje je fićo) mogu uterat rusa bez brige, a u drugu koja je u produžetku prve (odvojena vratima) može ući manji traktor sa kabinom. No traktori imaju svoje garaže, ovo je za fiću i Škodu.
Namerno nas przis... Nije to lepo, nije.. A koju Skodu imas! P.S. Fikus , ili Ficolino je zaj.bao vek! ::svaka cast::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

@Karalić: Imam Škodu Octaviu 1,6 16V sa plinom. Vrlo zadovoljan sam sa njom.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Bećarina pusta je napisao(la):
Karalic je napisao(la):
E to je vec nista :D Mislio sam ja da Ti imas mozda i skodu MB, onda bi bio mega car na forumu :cao:

Nekužim? :sta:
Kako ne kapiras?
Pa oktaviju moze da kupi svako ko ima lovicu, malo vise... A Ficolina, ili Skodu MB, moze da ima samo smeker, onaj ko zaista zna da ceni raritete. Jer, to su automobili koji iziskuju divljenje nas pravih zaljubljenika. Skoda, Trabant, Fica, Olimpija, Mercedes reponja... E , to je vredno paznje :cao:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Karalic je napisao(la):
Bećarina pusta je napisao(la):
Karalic je napisao(la):
E to je vec nista :D Mislio sam ja da Ti imas mozda i skodu MB, onda bi bio mega car na forumu :cao:

Nekužim? :sta:
Kako ne kapiras?
Pa oktaviju moze da kupi svako ko ima lovicu, malo vise... A Ficolina, ili Skodu MB, moze da ima samo smeker, onaj ko zaista zna da ceni raritete. Jer, to su automobili koji iziskuju divljenje nas pravih zaljubljenika. Skoda, Trabant, Fica, Olimpija, Mercedes reponja... E , to je vredno paznje :cao:

Mudro zboriš . ::svaka cast::
 
Nazad
Vrh