Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

North ARMY je napisao(la):
motor je savrseno ispravan,imao je i golfa 3 sdi koji je trosio 5.5L
koje gorivo sipa u golfa? D2 ili eurodiesel?
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

NA@ Hvala na informaciji...Htio sam golf 4 uzeti sa sdi motor..pa takoder preporucaju da ih zaobilazim u velikom luku... :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

nema na cemu :ppozdrav:
kako da kazem da ne valja ovaj novi tdI sa 100ks kad leti kao metak,odlicna medjuubrzanja a ni ne trosi ulje.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

stric ima skodu oktaviu 1.9 SDI 2000. kupiu je novu i posle 85000 km odu karike i pocne da trosi vise ulja nego nafte. Odveze je kod jednog majstora u Novom Beceju on uradi generalku i kaze da te hilzne sto su bili original da nisu nekog kvaliteta. Posle generalke je do danas napravio preko 100.000 km, netrosi ulje a potrosnja goriva je 4-4.5l.
Tast ima golfa 4 1.9SDI, kad ga kupio trosio ulje ko blesav. Isti majstor uradi generalku, sada posle 5 godina netrosi ni kap ulja.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

sdi i d motori(u trojkama) su "rage" koje nisu za brzanje i izivljavanje i ako se tako vozi,umeju vise da predju od tdi-a.
moja 3 je obicna d i u nju sipam d2.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ja sam sa mojim cdi motorom prezadovljan!Trosi od 4l na otvorenom do 6l u gradu!
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

jos bih nesto napomenuo u vezi VW diesel motorima:
tuarg je prvi auto koji je sa diesel motorom osvojio Dakar reli!
tako da reci da VW sdi nevalja je malo neozbiljno ::namigivanje::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

case ih je napisao(la):
stric ima skodu oktaviu 1.9 SDI 2000. kupiu je novu i posle 85000 km odu karike i pocne da trosi vise ulja nego nafte. Odveze je kod jednog majstora u Novom Beceju on uradi generalku i kaze da te hilzne sto su bili original da nisu nekog kvaliteta. Posle generalke je do danas napravio preko 100.000 km, netrosi ulje a potrosnja goriva je 4-4.5l.
Tast ima golfa 4 1.9SDI, kad ga kupio trosio ulje ko blesav. Isti majstor uradi generalku, sada posle 5 godina netrosi ni kap ulja.
Ja imam Golfa 4 1.9 Tdi 110konja trenutno ima 380 000km.Motor nije pipnut osim kaisa i vodene pumpe,a ne trosi ni kap ulja i ide kao metak.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Svaki auto je prica za sebe...svaki vozac takodje...Od vozaca i nacina voznje zavisi koliko ce auto trajati!
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

To stoji samo kad zaredaju auta od semafora do semafora pa triputa stajes dok prodes semafor, tu ne zavisi od tebe ili mene nego o kretanju auta i guzvi na putu. :bravo:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Kod mene nema semafora a opet zimi trosi ko bager na 100 km .Retkost je dan da neki krs neprespajam da upali a da zaboravio sam reci da i akomulatore jede ko lud
 
Nazad
Vrh