Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

2n1dd8m.jpg


190 E 2000 automatik

30hr8qo.jpg


Kadett 1.6 dizel (prodao bih ga ili menjao zanešto iz poljoprivrede)
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ranko Cuvrk je napisao(la):
Reno clio 15 dci sramota reci koliko trosi

Plavo I ili obicno? Ja sam imao sa plavim, taj je nesto jaci i jako prgav.... a potrosnja.... od Novog Sada do Herceg Novog i nazad pola rezervoara :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Bogdan je napisao(la):
Ranko Cuvrk je napisao(la):
Reno clio 15 dci sramota reci koliko trosi

Plavo I ili obicno? Ja sam imao sa plavim, taj je nesto jaci i jako prgav.... a potrosnja.... od Novog Sada do Herceg Novog i nazad pola rezervoara :D
svi malo trose....
benzinac iz megana 1,6 110 ks neprelazi 6,5 litara kad pa ganjamo... a pada i do 5,5
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

North ARMY je napisao(la):
teca bas ne ganja golfa 4 1.9tdi 100ks pa mu trosi 6-6.5l a po onom snegu je isao od 7 do 9L
taj golf nije ispravan ako trosi toliko, nebi smeo da predje 5-5,5l.
ja imam isti motor u roomsteru pa govorim iz iskustva
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

A koliko trosi na leru za sat vremena. Jel neko merio?
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Je...ga meni nekad treba 50 minuta da prodem kroz NS sa jednog kraja na drugi oko 15 km. Koliko potrosi nemam pojma ali prosek oko 10 l na 100km. U gradskoj voznji. Nema zeleni talas samo crveni svaki semafor te zaustavi.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

North ARMY je napisao(la):
teca bas ne ganja golfa 4 1.9tdi 100ks pa mu trosi 6-6.5l a po onom snegu je isao od 7 do 9L
Potvrdjujem.
@peto 1
moj motor 1.9sdi trosi 0.6l , pod klimom 0.8 a pod saukom nisam gledao (informacije sam dao po board kompijuteru) :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

bas taj baca 97god


ovo je prosecna u kombinovanoj voznji izmedju sela i kroz sela,a u gradu imamo 2 semafora i nemamo guzvi kao N.S.
Post je spojen: [time]1264529862[/time]
_________________________________________________
Tecina 3-jka nije imala klimu a ova 4-reka ima klimu ali je potrosnja merena bez klime.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Sasvim je normalno da troši toliko jer je to realna potrošnja.Od svih golfova jedino kec troši ispod i oko 5 litara dok svi ostali modeli nema teorije
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

nikako,bar tecin ::lose::
em sto se vukao po drumu em je znao i ulje da potrosi,sve u svemu preporucujem da ga obidjete u sirokom luku a i "elektronika" ga je znala zezati,inace je teca majstor i zesca picajzla ne pita koliko kosta neki deo i nije stedeo na odrzavanju ali jbg prodao ga je za odlicnu lovu 4500e 97g 5v oprema standardna.
Post je spojen: [time]1264530354[/time]
_________________________________________________
na 210 000km radjena full generalka oko 1400-1200e
 
Nazad
Vrh