John Deere

Današnji posao negde u srednjoj Bačkoj:
img0001.jpg
img0002.jpg

img0003.jpg

img0005.jpg
 
Izvinjavam se ali ja ne znam da li ste vi u tom šoru u srednjoj Bačkoj, ali ne sećam se kako se zove to naseljeno mesto jer sam svaki dan sam u drugom pa mestu slabo pamtim imena.
 
Poslednja izmena:
Ubacivanje remontovane sečke na kukuruzni adapter od John Deere komgajna:
img0012.jpg

img0013.jpg

img0014.jpg

img0015.jpg

img0016.jpg

Puštanje kombajna u rad:
img0017.jpg

img0018.jpg

img0020.jpg
 
Danas pri povratku sa prezentacije setve iz Srbobranskog atara svratio sam kod jednog uvaženog člana ovog foruma da izmerim pritisak na hidrauličnoj pumpi i što je kombajn duže radio sve niži pritisak je davao.Lako smo došli do zaključka da hidraulična pumpa nije ispravna.
 
Ja mislim da reducir koji smo koristili za spajanje mernog instrumenta nije ispravan,nema dovoljno protoka ulja.:osmeh:
 
Današnji teren negde u Bačkoj.Zamenjeni su ležajevi "japanski" UY 206 koji su kupljeni kao kvalitetniji za 500.00 dinara, a jeftiniji su bili isto "japanski" , a cena 350.00 dinara i radili su bukvalno 10 minuta kada su počeli da se dime. Sada su montirani INA kuglični ležajevi i radio je duže od 10 minuta, a dokle će to ne znam.
26102012026.jpg

Posle montaže ležajeva, montaže "grla", kačenja hedera bila je i proba u žetvi soje.Ima još soje koje nisu zrele.
 
Kakav je John Deere 1550 WTS? Dali neko ima iskustva i dali je cena od 63000 ok? Ustvari, radi se o nekoj zameni ali čovek traži 63000 €.
 
Nazad
Vrh