John Deere

I kod mene je bila ista situacija, na 330.Ja imam 330,430,i 730,a na 730 je fabricki motor prekins,sto je po meni pametnije.
Za JD 330 je smo jedna dizna bila 120 evra u res trejdu,kad je meni crkao motor...
 
Poslednja izmena:
TomaJD Video sam jedan oglas gde u napomeni stoji da je motor u defektu, zato me zanima da li ga vredi gledati uopšte ako je u takvom stanju ,znači ne.
 
Ako je na Polovniautomobili.com,gledao sam taj kombajn,dobio je hidro udar,i klipnjaca mu izletela napolje.Ne isplati ti se to,po meni,jedino neko budzenje,ali nije to to.
 
Pozdravljam clanove foruma.
U svom predstavljanju sam rekao da cu imati puno pitanja.Prvo je vezano za ovu temu.Imam JD-935 koji vizuelno izgleda odlicno i po njemu se i vidi da nije puno radio,boja je fabricka motor je suv i jako lepo radi.Ugradio bih na njega secku za slamu pa me zanima vase misljenje da li je to moguce i ako jeste sta mi preporucujete sta i gde da to kupim i kako da uradim.Isto tako molio bih i za neke kataloge rezervnih delova,uputstva za rad i odrzavanje kao i podesavanja jer nemam nista za njega.Radio bih sa njim 15-20ha. tako da mi nije mnogo vazna brzina vec kvalitet obavljenog rada.
 
Kada sam molio za pomoc postavio sam vise teskih pitanja ali prosto ne mogu da verujem da niko ne zna da mi pomogne ni po jednom.

- - - - - - - - - -

Kada sam molio za pomoc postavio sam vise teskih pitanja ali prosto ne mogu da verujem da niko ne zna da mi pomogne ni po jednom.
 
Kada sam molio za pomoc postavio sam vise teskih pitanja ali prosto ne mogu da verujem da niko ne zna da mi pomogne ni po jednom.

- - - - - - - - - -

Kada sam molio za pomoc postavio sam vise teskih pitanja ali prosto ne mogu da verujem da niko ne zna da mi pomogne ni po jednom.
Pa ja sam ti prijatelju odmah dijagnostikovao problem. Ne nadaj se previše. Nisi ciljna grupa pojedinih stručnjaka i njihovih satrapa. Post iznad je od trgovca, ali nikad se ne zna, mogu i oni pomoći.
 
Ne smeta mi sto ima advokata,ali mi smeta sto stalno provocirate coveka(panonstiba)pa zbog takvih nece da da nikakav savet ovde.
 
@ddragan
Pozdravljam clanove foruma.

U svom predstavljanju sam rekao da cu imati puno pitanja.Prvo je vezano za ovu temu.Imam JD-935 koji vizuelno izgleda odlicno i po njemu se i vidi da nije puno radio,boja je fabricka motor je suv i jako lepo radi.Ugradio bih na njega secku za slamu pa me zanima vase misljenje da li je to moguce i ako jeste sta mi preporucujete sta i gde da to kupim i kako da uradim.Isto tako molio bih i za neke kataloge rezervnih delova,uputstva za rad i odrzavanje kao i podesavanja jer nemam nista za njega.Radio bih sa njim 15-20ha. tako da mi nije mnogo vazna brzina vec kvalitet obavljenog rada.
Član foruma je ovo napisao 28.12.2012-e. Nije dobio odgovor ni posle skoro mesec dana. Samo sam napisao da se tzv. stručnjaci selektivno oglašavaju. Nisam mislio samo na uvaženog člana i moderatora @panonstiba već i na ostale.
 
Nije mi bila namera da izazovem bilo kakvu raspravu i da proveravam da li neko zna i koliko zna.Samo sam trazio pomoc.Hvala svima i smatrajte temu zakljucenom.Ne zelim daja ja budem razlog za prepirku.
 
Pa ljudi dzabe se prepirete citamo skoro u svakoj temi neke prepirke. Pa nije ovo servis :sta:ako neko zeli i zna pomoci ce.Posto je ovde znanje besplato mozda neko nece besplatno da iznese svoje znanje a i kad se iznese onda se ne ceni:off_topic:
 
Ima njih od prvog dana koji se dopisuju između sebe ,i neobraćaju pažnju na druge postove ili ih u najmanju ruku ne komentarišu.Ja sam te odvojio na stranu i njihove postove ni ne čitam. Ovde je ogroman br. ljudi i to je sasvim normalno i netreba dizati tenzije.Nisu mi smertali ,Albanci pa ni Crnogorci u studenjaku pa ni u Vojsci još u ono vreme.Mislim zbog grupašenja.Veoma mi je žao što je Miroslav @ izbacio panonstiba @ iz takta ,ali se nadam da je to trenutno.
 
Poslednja izmena:
Transport JD...:osmeh:
john-deere.jpg
 
Nazad
Vrh