John Deere

Koristi ga covek za selektiranje svega i svacega a radio je i sa hederom,bunkerom,istovarnom lulom,cudo od kombajna,raritet u mom kraju.
 
@Panonstib ili netko drugi ako zna, iščijala mi se sajla od mjenača tako da vise nemoze saltat 12 u 34 vec mi je ostalo na 3i4 s ovom drugom sajlom. Jel znate mozda koja je cijena nove?
 
Današnji posao:adaptacija kombajna John Deere 4420 za krunjene kukuruza,

URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/slika001m.jpg/]
slika001m.jpg
[/URL]

Uploaded with ImageShack.us

Glavni majstor za postavljanje "blindi" na bubnju!

 
Na Geringhoff rota-disk adapterima kada se radi adaptacija za suncokret potrebno je ubaciti ploče za odsecanje glava suncokreta i plastične ploče na "zube privodnih lanaca


Uploaded with ImageShack.us
U zavisnosti od tipa menjača koji poseduje izmedju 2 i 5 brzina biramo prvu brzinu odnosno 473 o/min kod dvo brzinskog ili prvu 428 ili drugu 502 o/min kod petobrzinskog menjača. i Ne smanjuju se samo obrtaji rota-diska nego komplene baterije odnosno otkidačkih valjaka, rota-diska i spirale.
 
a ja mislio da samo u sremu ima dobrih masina posto slike pretezno budu negde iz srema,al ajd.....1.1 za backu....
 
i jos da je bio u Adas..... kad bi se popeo na merdevne da odvrne taj pomenuti spaner samo bi mi spao okolotrbusni pantalodrzac
 
Normalno da je tako_Ovde u Bačkoj se finije i stručnije izražavaju.A što me Vi gospodine Paorpaor cinkarite.Što se mašina tiče nadjem ja i u Bačkoj loših mašina pa remontujem!
 
Nazad
Vrh