John Deere

Prijatelju moj ti je savet da bezis od toga,neces moci da zaradis samo za kaisi.
 
druze i ja sam vijao da nadjem kombajn pred sezonu jer pretpostavljam da i ti ko i ja imas povrsine koje kad pomnozis sa cenom po ha izlaze ko neki mali kombajn stranac 1.8-2.2m kosa, ali sam ipak odustao i resio da sakupim jos malo para, sacekam da prodje sezona i cena malo popusti pa dogodine Boze zdravlja da radim ko covek :ppozdrav:

inace i ja radim proizvodnju mleka tako da te u potpunosti razumem - para ima ali ih i nema
 
Gospodine @Zoran Kostović
Zaboravite taj kombajn.Sve to lepo izgleda dok ide, ali koliko će da ide kada je iz 60-tih godine prošlog veka.Problem nastane kada stane kombajn.Delova nema jer taj model se odavno ne proizvodi, a kod nas nema mnogo takvih modela da može da se skidaju delovi kao kod Zmaja.Onda počinje trka od strugara, glodača, bravara .... da se deo napravi.Zato je bolje uzeti kombajn Zmaj jer delova ima u svakoj trafici.
 
@zorancile
1000 evra
@pujol
Ne bih ja sa njim ništa da zaradjujem, pa ni za "kaiši", već samo da uradim svoje kada ja hoću i da me niko ne za.....a.
@cika jova
Vama ne moram ništa da objašnjavam.
 
Pa i isplatiti se i da ga uzmes,pa posle u staro gvozdje da ga das.
Ima on sigurno 2~3tone,to ti je vec po' kombajna!
 
@zorancile
1000 evra
@pujol
Ne bih ja sa njim ništa da zaradjujem, pa ni za "kaiši", već samo da uradim svoje kada ja hoću i da me niko ne za.....a.
@cika jova
Vama ne moram ništa da objašnjavam.
Zoki pogresno si me razumeo,nisam ja mislio da ti zaradjujes sa njim,vec da jedan od bitnih kaisa ne kosta ispod 15000 u zavisnosti koliko imas povrsinu pod psenicom,po meni 2-3 ha se vise isplati da platis nego da kupujes taj kombajn,drugi moze,sto da ne zmaj,jer za njega imas delove na svakom cosku,govorim ti iz iskustva jer imam dva john deere iz 80 godiste i znam koliko je skupo odrzavanje,a pogotovo sto ti neces da radis usluzno.Svako dobro
 
3800kg. Motor je perkins i uz njega ide još jedan gratis.
@panonstib
Hvala na konstruktivnom predlogu, ali kod nas nema zmajeva. Ako dodjem u Vojvodinu uhvatiće me neki matropaz i onda pojeo ćar vajdu.
@levak
Nećeš se panajije najesti tim povodom.
 
Gospodine @Zoran Kostović
Ako je za te pare uzimajte još ako uz njega ima još nekih delova to Vam je zarada.
 
@panonstib
Od rez. delova još ima dve kose sa kompletnim noževima, lance za oba elevatora i još par nekih sitnica. Ne bih više na ovu temu jer će me kolega Peto1 uzeti na zub a onda sam obrao zelen bostan.
 
Nazad
Vrh