John Deere

Zna li neko mozda dali ima neki konbajn iz serije 20 ili 22 na prodaju recimo 2054ili 2056..... :ppozdrav:
 
Navođenje kombajna samo putem senzora dodira:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MH2jcjgMBHo[/youtube]
 
Danas sam zvao u res-trade da pitam kolko kosta ona bocica sto se sipa At ulje za kocnice za john deere 955, ona mala plasticna bocica i rekli su mi da kosta 12000 din,hahaha reko sam im hvala lepo dovidjenja,oni nisu normalni ::lose:: ::lose::
 
Sta si kupovao besnu masinu ako ti je sad mrsko davati pare za delove?
Da nisi mozda očekivao da ce delovi kostati kao za ZMAJA?
 
Milosimt ja znam da su delovi jako skupi,kao sto su kaisevi,osovine i td.To sam i narucivao i nije bi krivo za to da dam i pet puta vise nego za zmaja jer znam da ce pet puta vise da traje od zmaja,ali za ovu plasticnu bocu sto izgleda ko limenka coca-cole da dam 12000 to je bas mnogo po meni :nono:
 
Titel 2009.
wbza02.jpg

Post je spojen: [time]1299438896[/time]
_________________________________________________
Ovaj je pravi ZVERKO.Letio sa 12-to rednim adapterom u njivi,nije ni stigo da tarupira toliko brzo išo.Kaže tamo prodavac u full opremi 500000 evra. :D
 
hahahhaa....taj kombajn jd S690i kosta oko 300.000e znam zato sto Ciric rod a on je hteo da uzme taj kombnajn za njega .....a ja sam kaparisao jd W540c
 
nikola94 je napisao(la):
hahahhaa....taj kombajn jd S690i kosta oko 300.000e znam zato sto Ciric rod a on je hteo da uzme taj kombnajn za njega .....a ja sam kaparisao jd W540c
Ooo čestitam svaka čast, jel imaš koju sliku daj malo karakteristika ! ? :cao:
 
pa nosi heder od 5.5m,6-redni adapter,full oprema samo nema navigaciju,motor 255ks max 300ks,5 slamotresa,1400cm sirina bubnja....i tako
 
oko 20 aprila tako kazu a za setvu ce mi dati neki iz Titela da posejem samo gorivo moje nista da neplatim... :cao:
 
nikola94 je napisao(la):
hahahhaa....taj kombajn jd S690i kosta oko 300.000e znam zato sto Ciric rod a on je hteo da uzme taj kombnajn za njega .....a ja sam kaparisao jd W540c
Misliš da ne može da košta 500000 evra,varaš se.300000 košta kombajn sam,a gde su ti još adapteri,i ako nisi znao može svaki kombajn još dodatno da se opremi,da ti ne ređam... :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh