John Deere

Danas teren.Zamena aksijalnog ležaja na varijatoru vetra.Kombajn je opet John Deere 1065.
245lylu.jpg
nejgqw.jpg
2vls6iv.jpg
na ovoj fotografiji se vidi šta je ostalo od aksijalnog ležaja
33b39ft.jpg
5aqgt4.jpg
ovde se vidi sečka i ovo nije JD adapter nego neki francuski.
 
Zadovoljan sam sa kombajnom.Pre njega sam imao 3 Zmaja on sam uradi koliko i 3 Zmaja.Kvarova velikih nije bilo samo po neki lezaj.Odrzavanje kao kod svakog kombajna podmazivanje i izduvavanje vazdusnog filtera.Nedostaci kopiranje terena.Nisam imao problema sa elektronikom.
 
Ni jedna osovina mi se do sad nije pukla, a 3god je kombajn kod mene.Jel ti imas JD2056 ili bi da kupis?
 
vajska je napisao(la):
Ni jedna osovina mi se do sad nije pukla, a 3god je kombajn kod mene.Jel ti imas JD2056 ili bi da kupis?

Nemam taj kombajn, nego kao što sam i rekao, raspitujem se, nekakva kupovina bi 'uskoro' trebala pasti.
 
pujol je napisao(la):
alo zelenbaci nesto ste se uspavali :haha: kako masine podnose hladnocu :ppozdrav: :ppozdrav:
Nas odlicno. Stoji na dvoristu zavejan snegom, nalili mu 10 l tople vode (da popusti vodena pumpa), start, i bum... pali samo tako. Premestali smo ga, malo je smetao.
Pujol jel moze malo slika tvog kombajna? :ppozdrav:
 
evo i mog starog dede :D
2gsrcjd.jpg

Post je spojen: [time]1294452286[/time]
_________________________________________________
n4xgg8.jpg

Post je spojen: [time]1294477644[/time]
_________________________________________________
2uz88c5.jpg

Post je spojen: [time]1294503447[/time]
_________________________________________________
2afjq5s.jpg
 
mom komsiji koji ima 12 godine je trebalo 3 dana da ovo napravi,koristio samo drvo i testericu decko je fanatik,a i na kraju nije ispalo lose :D
1h7a0j.jpg

2eq53ih.jpg

erehra.jpg
 
Nazad
Vrh