John Deere

ja zaista imam dosta los komsiluk.ne dao bog nikom...mada uvek cute,niko se nikad ne buni za buku...
 
panonstib, svaka čast na slikama, zaista impresivno izgledaju. Evo i ja da dodam nekog gospodara brda:

346ucsw.jpg

243rln4.jpg

9jeo8i.jpg

Ovaj nije JD ali je zaslužio
s4mo2g.jpg
Rade li ljudi te talase od njiva kod nas?
 
Rade. Video sam kod Bajse, ne mozda bas ovakav nagib ali izgleda dosta strasno...
 
Peter je napisao(la):
Rade. Video sam kod Bajse, ne mozda bas ovakav nagib ali izgleda dosta strasno...

I ja sam to isto video ako se ne varam na izlazu iz Bajse prema Liparu. Tamo sigurno ne kose sa neispravnim kocnicama i losim kaisima varijatora voznje.. :haha:
 
Sta ce ti na traktorima? To se koristi da se na takvim nagibima moze postici maksimalan kapacitet kombajna, vodoravno stajanje sita na kombajnu i ravnomernost protoka mase.
 
Što se tiče stabilnosti, dosta su stabilni jedino kada se pretera onda se desi ovo:
2i2afpl.jpg

Nije baš u okviru teme ali drugi nemam. :cao:
Evo da se vratim u temu i dodam ovog John Deere jer je neko ovde na forumu rekao da samo novi kombajni imaju mogućnost kopiranja terena (nije u ovoj temi i nije iz neznanja nego iz neobaveštenosti pa da ga obavestimo)
5n1vgg.jpg

E, sada može neko reći i da je ovo poslednja reč tehnike. ::namigivanje::
 
Iako je kombajn stariji možda i od nas ali je bitno da ima kabinu i na njoj klimu :D :D a mi zmajevci otvaramo vrata i prozore kod nas nije toliko toplo da nam treba klima.
 
Zna li mozda neko cene JD 1055 ili 1065 sa kukuriznom adaptacijom ili bez,kod nas.
Iskustva?
Da li su im motori 105 ks,ili 1065 ima motor 125ks
 
Nazad
Vrh