John Deere

4755 je prodat. Ima za sad 4955, 7810, 6620, 6800 i 2450.
 
paorpaor je napisao(la):
A vii ste narvno strucni i znate, a pored toga ste ih imali i radili sa njima.
Verovatno bar jedan od vas ima Rusica ::namigivanje::
Imam rusica,steyr-a i imt 542 a komsija ima 6620 a i kombinat ima nekoliko 6620 koji posebno gutaju kazu da trose vise e sad neke serije vise trose neke manje kod njih kako to nezam.Naprimer i kod njih ameri su kvalitetniji od ovih sto se svuda proizvode.
 
Evo danas sam posetio jedno udruzenje koje broji 5 seljaka. I u njihovom posedu sam uslikao ovog lepotana.

xbel9t.jpg


Kupljen je u Francusku , a mozda ce biti na prodaju iduce god.
 
paorpaor je napisao(la):
Kod nas se delovi za JD nalaze gde hoces. Kod Panonstiba sta hoces, ako se potrudi malo i gume ce ti nabavti.
Evo malo o potrosnji od prosle godine.JD 4955 sa Horsch 3 fx je na dubini rada od 26 cm trosio oko 12 l po KJ ili 21 l na 1 Ha. Jel puno ?
Nemoj misliti da se nalaze bas svuda kod mene u mestu stoji jedan od jesenas i jos nije popravljen,otisao autom.menjac,poslan za nemacku a o ceni popravke da nepricamo
 
Evo mog john deere a 6620se
5bv9so.jpg

i nosi ovaj plug Vogel Noot XMS 1050 vario
2hedmj7.jpg

al pazi ne samo u mihajlovu gde je zemlja 2.klasa nego i u okolnim mestima gde je zemlja 5 i 6.a klasa i merio sam vise puta kolko trosi.vi tu puno pisete
Post je spojen: [time]1298134242[/time]
_________________________________________________
ja ne kazem da claas nije dobar ali je JOHN DEERE No1
 
LACKOIGI
Lijep JD i jako dobar plug :D
Da li su uvijek svi utezi na njemu ili ih skidaš u nekim operacijama ili kada je na cesti?

I da li je claas sa avatara isto tvoj te koji je model?
 
Taj je traktor 130ks bar ja mislim ako je onda mu je kada naštima 4x14" puna kapa ima u elu 6620 ali ore sa 4x12 ravnjakom .. ali ovo kada se smanji zahvat da traktor moze fino orat je savršena kombinacija .. :D :cao:
 
isto je moj Arion 630c 155ks. i nosi ovaj plug
6tn67a.jpg

Kverneland LS100 4+0 isto vario
Post je spojen: [time]1298161104[/time]
_________________________________________________
evo si slike od Ariona

28lrtzm.jpg

Post je spojen: [time]1298186609[/time]
_________________________________________________
ROBERTE pa sta fali Vogelu:haha: a da ne zaboravim potrosnju max max max 24l/ha
Post je spojen: [time]1298212049[/time]
_________________________________________________
becar

bilo je na njega 12kom tegova i jesenac sam jos kupio 4.skidam onih cetiri u spremanju i u sejanju a imam i duple tockove za njega
 
Vidim kakva ti je zemlja cim ti potrosis toliko malo goriva. Kod nas isti takav 6620 vuce KUHN VARI-MASTER ne znam koje oznake 3 brazde do 20 coli po brazdi ali uglavnom ide na 16 ili 18. Potrosnja mu je dosta veca zbog strukture i kvaliteta zemljista...
 
Ja mislim da ima kočnice napred preko prednje vuče. Kada stisneš zadnje kočnice zajedno, automatski uključi prednju vuču pa tako da i prednji točkovi koče. Tako je kod mene na 6920.
 
Tako je sada na vecini evropskih traktora. Claas kojeg ja ocekujem isto ima automatsko ukljucivanje prednje vuce pri kocenju..

Duki, da ti nisi cistio sneg sa ukljucenom prednjom vucom? Ako jesi, eto resenje tvoje misterije!
 
Nazad
Vrh