John Deere

Nebi dugo uživao kad bi sa tim traktorom ošo orat. To nije traktor (tj. kosilica) za oranje jer ima mali klirens.
 
Ma ja ne bi to duboko meni je mala basta ali dovoljno velika da se dobro umorim dok izriljam a dublje od asova mi ne bi nitrebalo da bude duboko.
 
Becarina je u pravu ovo je kosilica ali 2520 je taman sa ovim plugom . Ja riljam za dzabe ali kad bi imao para za bacanje ja bi rado bacio na jednog jd 2520 i ovaj mali plug.

308gwma.jpg
 
Moze da se skine.Ovaj 2305 sa plugom imamotor od 18 KS mada sam na youtubeu gledao filmove da odru sa 7 ks samo biju.Ovaj 2520 ima 28 KS ali ina njega mozed ase zakaci ista kosilica sa donje strane.
 
Ne znam da li za ovaj 2520 ima prednja rotaciona kosacica i tetkin vocnjak bi kosio samo tako posto ima mlado voce pa otac i ja i brat od tetke kosama 25 ari.
Post je spojen: [time]1295447848[/time]
_________________________________________________
jd 2305 ima 24 ks
 
Taj 20 40 bez turbine ako se nevaram ima 75 ks jer kod nas u selu je covek kupio jednog takvog fantazija od traktora ja sam se odusevio. kakav anslaing tockova samo ima menjac hi low ekstra masina .ma ni jedan nov belorus od 82 mtz nemoze da mu parira ni u cemu bez obzira sto je 85 g .udoban okreta izdrzljiv mozes sve raditi njime
 
isidor je napisao(la):
Taj 20 40 bez turbine ako se nevaram ima 75 ks jer kod nas u selu je covek kupio jednog takvog fantazija od traktora ja sam se odusevio. kakav anslaing tockova samo ima menjac hi low ekstra masina .ma ni jedan nov belorus od 82 mtz nemoze da mu parira ni u cemu bez obzira sto je 85 g .udoban okreta izdrzljiv mozes sve raditi njime

Ovaj sto sam ja gledao je imao turbinu, pa ima 95KS. Fakat za traktor nemam riječi, sve na njemu je extra riješeno, ali ajnšlag je da padnes u nesvijest. Mnogi traktori bez prednje vuče nemaju onakav ajnšlag, točkovi se nekako skroz uvrnu i nagnu, kao kod onih starih mercedesa.
 
Baš to, ja se sav sjebao kad sam počeo da motam a ono ide i ide i ide i ide...čovječe, traktor se okrenu gotovo u mjestu, a nije to uopšte mali traktor, nazad mu 16.9-34" gume a naprijed 12.4-24" i prilično je dugačak.

Svaka čast inženjerima iz JD!
:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh