John Deere

znam kakav je osjecaj na trenutak se covjek izgubi jer ono nikad namotat :D
 
pa johan deere 6330...110 ks :D..samo jos u ponedeljak treba da idem do ns da vidim dali mi odgovara rok isporuke zbog setve...inace uzimam 6630 137 ks taj moze da stigne polovinom marta....od ta tva 1 100% se uzima prednost ima 6330...
 
nikola94 je napisao(la):
pa johan deere 6330...110 ks :D..samo jos u ponedeljak treba da idem do ns da vidim dali mi odgovara rok isporuke zbog setve...inace uzimam 6630 137 ks taj moze da stigne polovinom marta....od ta tva 1 100% se uzima prednost ima 6330...
Ti ili tvoj ćale?
 
nikola94 je napisao(la):
pa johan deere 6330...110 ks :D..samo jos u ponedeljak treba da idem do ns da vidim dali mi odgovara rok isporuke zbog setve...inace uzimam 6630 137 ks taj moze da stigne polovinom marta....od ta tva 1 100% se uzima prednost ima 6330...
Svaka, ćast na izboru dal si uzeo Premium ili STD .. jel ima prednji hidraulik tako da svaka ti ćast sve najbolje sa traktorom nek zaradi boljeg .. :ppozdrav: :cao:
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=g7wiyf5ZxPk&feature=related[/youtube]

Šiba baja samo tako. :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bNvLka3Gqls&feature=related[/youtube]

Evo još malo.
 
ratarhr je napisao(la):
nikola94 je napisao(la):
pa johan deere 6330...110 ks :D..samo jos u ponedeljak treba da idem do ns da vidim dali mi odgovara rok isporuke zbog setve...inace uzimam 6630 137 ks taj moze da stigne polovinom marta....od ta tva 1 100% se uzima prednost ima 6330...
Svaka, ćast na izboru dal si uzeo Premium ili STD .. jel ima prednji hidraulik tako da svaka ti ćast sve najbolje sa traktorom nek zaradi boljeg .. :ppozdrav: :cao:
......hvala puno nisam uzeo premium i nema prednju hidruliku od opreme ima (pomocno sediste,4 izvoda za kipovanje,dupla svetla nazad,radna svetla sa strane,amortizeri TLS,menjac 20+20,miselin gume + par uzanih guma za prednje tockove,10 tegova napred,150 kg nazad u tocka znaci 300 kg u oba i tu jos neke sitnice...) pozz :D
 
auuu bacoo :sta: 60000 + pdv za 110 ks, cetvrtaka ::lose::, cena prenapucana ::lose:: ... bolje uzeti new holland t6000 za te pare, ipak je 6ak, tezi traktor, ne moze se porediti sa cetvrtakom ... al dobro ako tebi treba za setvu i te lakse radove, onda je pravi :cool: SRECNO! :ppozdrav:
 
slavko stajer 6115 profi brutalan traktor 57000+pdv sestak 115 ks plus bost iskoriscenje kardana jos 50% znaci 160 ks zarotodrljacu itd,puno opreme,al jbg nije jd ;) nebi bio toliko znacajan u selu :haha: :haha: :haha:
 
igordulic je napisao(la):
slavko stajer 6115 profi brutalan traktor 57000+pdv sestak 115 ks plus bost iskoriscenje kardana jos 50% znaci 160 ks zarotodrljacu itd,puno opreme,al jbg nije jd ;) nebi bio toliko znacajan u selu :haha: :haha: :haha:
Ćovijek izgleda voli JD traktore malo jesu skupi ali realno je to predobri su svaka ta 6-ica .. tako da o ukusima se ne raspravlja .. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh