John Deere

zato sto ima jako slabu hidruliku nemoze da digne lepo ni 1200kg,,,,posto nema spoljnu hidrulik nego samo jedan cilindar na sredini....
 
ujutru kad je ladno ulje jos i digne nekako a uvece kad krenem kuci moram da ubacim u rikverc pa da je "nabacujem" i tako non stop dok sejem....a za jos 2-3 god kad malo odu gumice i oslabi pumpa nece moci ni tako... :ppozdrav:
 
jel svaki ima tako slabu hidroliku iz te serije ili samo tvoj po meni bi trebalo proveriti pumpu hidrolika jel i kod ćaleta je bio tako na IMT 577 kad se dosta zagrejao nije mogo da podigne tanjiraču 28diska nošenu a ujutru radio sve normalno
 
Nikola94 je upravu.

Teoretski je tačno to što piše u prospektu, ali je u praksi malo drugacije i mi imamo problem sa hidraulikom (pisao sam u prethodnim postovima) podiže on i do 2000 kg (ali zavisi kakvo je opterećenje, princip poluge), ali posle toga puca klip. Slikacu stari klip pa cu vam pokazati sta se dešava.

Valjda ce izdrzati ovaj novi klip bar još dve sezone da skupimo ::novac:: pa da kupimo JD iz serije 6.
 
Nazad
Vrh