John Deere

Trenutno nemam pristup kod dobavljača, imaću sutra u toku dana, a sada Vam mogu dati cenu u Kanadi u Kanadskim dolarima.Sutra ću Vam javiti cenu u Srbiji, a vi se možete informisati u Novokomercu, mislim da se tako zove firma.
6nw6dc.jpg
:cao:
 
Ja sam kod mene menjao kada sam kupio traktor.Nije gumica i gumice već više liči na semering i koštao je u Res Trade-u 250 dinara.I da,meni to ne liči na orbitrol nego na zupčastu pumpu :sta: Sada opet curi pa treba drugi da se naruči ali čekam otopljenje da prionem na posao
 
Sve je moguće mada je ovo orbitrol, bar meni tako izgleda.Možda nisam u pravu ali iz nekog iskustva, a i radio sam ovakav traktor pa mislim da je ovo orbitrol. :ppozdrav:
2hg9qhu.jpg
 
Meni, se 2140 jako svidio mislim da cu ga uzet kroz par dana .. sada vidit ćemo šta će se desit .. :cao:
A, da pitam još taj orbitrol dal se to samo instrument tabla rastavi i promjeni, tj. tabla se izvadi cijela i orbitrol se vadi van, dal je prekomplicirano za promjenit :sta:
 
5070m sa prednjom hidraulikom i vratilom kosta 34000 do preko 40000+pdv u zavisnosti od toga sta treba kupcu .
 
ratarhr je napisao(la):
Ja, sam danas starkelju 2140 kapario :ppozdrav:

Ajd daj slike neke, utiske, kako se ponasa, kako ces za dijelove itd? Imam i ja jedan 2140 u opciji, sa dva para guma (ima uske prednje i zadnje za kultiviranje, zadnje su na 42" a prednje na 28" i ima normalne siroke gume), 1979. godište, kabina, dobro djeluje dosta.
 
Sto bi mi ovaj odgovarao za bastu.

rgwahw.jpg

jsk9dl.jpg

2qdpkic.jpg


Ali kod nas su to samo komunalni traktori i kostaju od 2500 pa do 28500 evra . Jos freza i sejalica za krompir i uzivao bi.
 
Nazad
Vrh