John Deere

Da li je ko imao John Deer Lanz ili zna nešto o njima? Konkretno me interesuje mogućnost ugradnje drugog motora na njega, od čega najviše odgovara i sl.
 
Ne svidja mi se,125ks ima a samo 4 cilindra ako se ne varam ??
Post je spojen: [time]1293137951[/time]
_________________________________________________
Sad gledam tractordata i tamo pise 6 cilindara,na slikama koje sam gledao na netu video 4 e sad sta je ispravno... :sta:
 
ima 6 klipova i 150ks,bune spojene izduvne grane,proletos prodat takav traktor za 25000e,kod ace u klenku,nek je sa srecom :ppozdrav:
 
Pre dve godine sam kupovao traktor jd 5725,i načujem da se hidraulika kvari,i igrom slučaja kupim jx95 i sad vidim i zašto,800 e.prodaj ga i kupi kejsa jer tako treba.
 
North ARMY je napisao(la):
Ne svidja mi se,125ks ima a samo 4 cilindra ako se ne varam ??
Post je spojen: [time]1293112751[/time]
_________________________________________________
Sad gledam tractordata i tamo pise 6 cilindara,na slikama koje sam gledao na netu video 4 e sad sta je ispravno... :sta:

pogledaj izduvnu granu, i jasno ce ti biti, lepo se vidi na slici. 4 izduva = 6 klipova.
 
kiraj je napisao(la):
Kod Ćorića za 35000 E-



malo mi to puno love za 150ks jest da John Deere, al nije baš mlad, koje godište i kolko ima radnih sati?

p.s. nek je sa srećom, i da dugo služi :ppozdrav:
 
Da dogovorio se sa bankom oko lizinga ali 3 meseca pre uplate tj. preuzimanja.e utim dodje školski drug a radi za vait da li hoću da ga vidim i tako da čim sam ga video otišo u banku i odjavio jd i tako da ga nisam ni doterao.tako da nisam obilazio druge prodavce ali hvala mom drugu nemam reči jx,
 
Nazad
Vrh