John Deere

Ovo je koliko vidim troosovinska damper prikolica a marka mi nesto nije poznata , a ni cena...... :sta: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
I ja prvi put vidim ovakvu prikolicu. Na prvi pogled mi je izgledao sanduk kao da je rucni rad. Ali mislim da je ipak orginal. Pozadi ima hidraulicna vrata. :ppozdrav: :ppozdrav:
 
qssg.jpg

Prosle nedelje sam slikao ovog lepotana. :ppozdrav:
 
Ako bog malo i nas pogleda imacemo i mi ovakve. Pa nisu nam ni potrebni ovako veliki zadovoljili bi smo se sa ovako opremljemim i sa 60-70konja. :veseljak:: ::traktor1::
Post je spojen: [time]1280255883[/time]
_________________________________________________
65y436.jpg
65vr41.jpg

Sta mislite o ovom lepotanu?
 
uffffff mnogo dobar ovaj 4955 kao i njegov slabiji brat 4755. Tako kazu da su to jedni od najboljih JD koji su ikada napravljeni ( mislim na ove vece traktore ). Poznanik je ranije imao 4755 sa 23.000 moto casova ( motor mu nije radjen ) koji je jos uvek radio. Jeste da mu je motor bio totalno gotov bez imalo snage ali je vucarao sa njim prikolice
 
To su zveri,a pogotovo sto imaju onako dobre menjace. O udobnosti da ne pricamo.
Vozio sam i 47 i 49,ne znas koji je bolji.
 
@paorpaor
Da li si vozio ovaj model ili onaj sto ima izduvnu cev pored kabine i filter vazduha ispod haube ? :sta:
 
Izvinjavam se moja greška priznajem, mislio sam na onog što nema cev sa grubim prečistačem kao na slci. :D
@cicimoric znate i Vi na šta sam mislio, ali sam pogrešio u pisanju. ::sramota::
 
Brat je na njegov 4755 iz 89-te god ugradio taj auspuh pored kabine,vazdušni filter bez one cevi,platformu za ulazak u kabinu,haubu kao na novijim modelima,blatobrane sa onim zaštitnicima da ne baca blato i još mnogo stvari da ne nabrajam dalje.Ti noviji modeli koliko znam bi trebalo da nose oznaku 4760 ali ne nose jer nisu hteli da im rade atest na novi tip traktora nego jednostavno ostale stare nalepnice(ako grešim slobodno me ispravite). :cao:
 
Nazad
Vrh