John Deere

Nije problem za dijelove u BIH a pogotove ne za potrosne stvari.

Meni je prije par dana otišla pumpa vode na JD 8100,naveče se pokvario traktor a sutradan poslije podne je opet bio na njivi.

Ova firma ima dijelove i servis.

www.stud-commerce.com
 
Zombie. neznam koliko si daleko od Bijeljine. Ima tamo neki Dragan koji salje traktore iz CH. Pa njegov bret prodaje u Bijeljini. Pogledaj kod njega sta ima. :cao:
 
Vlado JD je napisao(la):
Nije problem za dijelove u BIH a pogotove ne za potrosne stvari.

Meni je prije par dana otišla pumpa vode na JD 8100,naveče se pokvario traktor a sutradan poslije podne je opet bio na njivi.

Ova firma ima dijelove i servis.

www.stud-commerce.com

To je uredu ako šalju djelove dostavom, ali ako ćeš ići po 200-400 Km po neki manji dio, to se ne isplati.
 
Šta mi možete reći o ovom traktoru."81 je godište i piše u oglasu da ima 92ks i da je motor šestak.Vredi li to uzeti i kojije to model uopšte.Traži za njega 6500eura.
24lr6uu.jpg
 
Traktor nije skup. Ali da li znas nesto vise o njemu? Zasto on kosta toliko, to nije bez razloga. :ppozdrav:
 
Pa pretpostavljam zato što je skoro stariji od mene.Drugo ništa neznam sem što sam napisao.
 
Ja sam imao 3130 bez prednje vuce-azdaja od traktora.Fabricki se vrteo na nekih 3200ob/min(da 3200) i otkinuo mi je radilicu :udri: jeste 6 cilindara i ostar je kao formula na gasu.
 
Ima li iko od poljoprivrednika u okolini N.Sada JD 6930 sa COMMON RAIL motorom:haha: Zanima me kakvo iskustvo i misljenje ima o ovom traktoru:haha: Pricao sam sa nekim ljudima koji rade po vecim poljoprivrednim dobrima kao npr. PIK BECEJ,JEDINSTVO APATIN,ali mi njihova iskustva mnogo ne znace jer se radi o velikim firmama. Zanima me misljenje nekog seljaka koji radi 150-200 ha zemlje a ima ovaj traktor! Hvala unapred!!!
 
Dragan_ns je napisao(la):
Ima li iko od poljoprivrednika u okolini N.Sada JD 6930 sa COMMON RAIL motorom:haha: Zanima me kakvo iskustvo i misljenje ima o ovom traktoru:haha: Pricao sam sa nekim ljudima koji rade po vecim poljoprivrednim dobrima kao npr. PIK BECEJ,JEDINSTVO APATIN,ali mi njihova iskustva mnogo ne znace jer se radi o velikim firmama. Zanima me misljenje nekog seljaka koji radi 150-200 ha zemlje a ima ovaj traktor! Hvala unapred!!!
ja poznajem jednog coveka (iz okoline Panceva) koji ima 6920 se i obradjuje bogami oko 500 ha sa jos dva Torpeda 9006 + 7506 sa prednjim vucama , ali za JohnDeere se nisam nesto raspitivao kod njega a mislim da ga sluzi :D , vuce sa njim 4 brazdni obrtac Vogel , spremac od 5-6 metara , tanjiracu od 4 metara i ja mislim da je skroz ok traktor i za srednja i velika gazdinstva a ti vidi pa se jos negde u tvojoj blizini informisi... :ppozdrav: :bravo:
Ovo je slika 6930 a sa leve strane je 6920se ja mislim.........strasne masine :ppozdrav: ::svaka cast::
2a672fl.jpg
 
Bez obzira na godište ima svih delova.Samo nabaviš kataloški broj dela,pozoveš i naručiš.Ako imaju na stanju u toku dana ti je već u rukama deo a ako nemaju jednom nedeljno dopremaju iz centralnog magacina u Nemačkoj,poruče ti i stigne ti deo.Moj je 76-to god i koji god sam deo tražio dobio sam.
 
paorpaor je napisao(la):
Zna li neko koliko kosta JD 6630 sa pdv-om kod nas.

mnogo :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

sala na stranu, pogledaj u poljoprivredniku (ako ga uzimas) ima cene jd od ja mislim 100 do nekih najveci 160,170 ks koji su na akciji pa sa strane ti pisu sve cene :D
 
JD 72393 sa PDV-om
Post je spojen: [time]1275645583[/time]
_________________________________________________

JD 6630 cena 61350+PDV 11043=72393 evra.
Trenutna akcija popust 5% na cenu bez PDV-a.
 
Nazad
Vrh