John Deere

bewisa je napisao(la):
JD 72393 sa PDV-om
Post je spojen: [time]1275613183[/time]
_________________________________________________

JD 6630 cena 61350+PDV 11043=72393 evra.
Trenutna akcija popust 5% na cenu bez PDV-a.
Jel to tacna i sugurna mislim ovogodisnja cena ili je iz nekog proslogodisnjeg poljoprivrednika :cao:
 
covek donosi iz inostranstva delove...uglavnom za starije modele ali moze da nabavi i za novije dosta jeftinije od res trade a za vise inf privatnu poruku!!!
 
bewisa je napisao(la):
JD 72393 sa PDV-om
Post je spojen: [time]1275613183[/time]
_________________________________________________

JD 6630 cena 61350+PDV 11043=72393 evra.
Trenutna akcija popust 5% na cenu bez PDV-a.

poskupio opet :sta:
 
30uaalx.jpg
14cy1bk.jpg
2w1sj0p.jpg
15f6ln4.jpg

Danas je stigla slama na manez. Pa sam ja iskoristio priliku da napravim nekoliko fotografija. Fotke sam uradio s tavana. A J.D. je 58.. ima oko 100konja i vozi se na dzojstig.
 
kakav đojstik na 5820 je ,,klasični mjenjač,, a đojstik je za rad sa utovarivačem
 
Ima dzojstik za utovarivac, ali dok tovari i istovaruje bale on uopste ne menja brzine . Nisam ga video da skida ruku sa dzojstika. . Traktor mu stalno radi pod isti broj obrtaja. Pitacu ga sledeci put kad ga budem video. :haha: :haha: :haha:
 
dragan82 je napisao(la):
Ima dzojstik za utovarivac, ali dok tovari i istovaruje bale on uopste ne menja brzine . Nisam ga video da skida ruku sa dzojstika. . Traktor mu stalno radi pod isti broj obrtaja. Pitacu ga sledeci put kad ga budem video. :haha: :haha: :haha:
Ima sa leve strane volana pored prekidaca za smer kretanja ili zmigavca ruciu ili EHR elektro hidraulicni reverzer koji mu pomeranjm napred ili nazad omogucava kretanje bez pritiskanja kvacila ili promene brzine na menjacu a desna ruka je narqavno uvek na dzojstiku i zato ti se cini da je tako jednak u radu i kretanju napred nazad , ja mislim da sam upravu....... :ppozdrav: :bravo: :D
 
I ja mislim da si upravu jer sam zaboravio da pratim kretanje njegove leve ruke. :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Zanimljive su mi zastavice na JD. Svajcarska i Brazil. Vidi se za koga je navijao na SP, ali su ispali ::lose::
Koliko kosta jedna ovakva prikolica naravno polovna?
 
Nazad
Vrh