John Deere

panonstib je napisao(la):
@Matić
Ja sam samo dopunio Vaš post i znam da posedujete dokumentaciju zato sam se uključio. :D

@paorpaor
'Oš voditi i mene da malo probam te aždaje. :bravo:
Pa morao bih zvati gosn Popovog da vas uputi u voznju :haha:
 
@zzivica
Dokle ja da čekam? Da čekam još ili mogu ići na :spavam: :cao:

@paorpaor
pa napisao si da nema mnogo dugmića, pa nemoram ja baš imati obuku na visokom nivou meni dosta i ona paorska. :D
 
Bio sam sa tatom pre jedno 2 nedelje kod tog sto ima te John Deere 4755 i 4955, tatin drug iz skole pa me vodio da vidim kako se cuvaju i odrzavaju masine... Nisam se mogao nacuditi ... ::svaka cast::
 
Mogao si kod mene,ja sam blizu.
Sta kazes na masine ?
To ne mozes da verujes koliko je dobro dok ne probas.
Ima na zadruga 8110,ali ovi 47 i 49 su nekako jac,kvalitetniji,bolji. Vozio sam sva tri,ne nesto preterano ali probao sam. Imas snimak na youtubu iz 49-mice,kad smo "horsirali" drzavnu zemlju.
http://www.youtube.com/watch?v=hUwNrxXu0Rw
Zvuk ne preporucujem :nono: :udri:
 
Deda sto je bio tamo, trebali su ici kositi neki jecam zaostao jos, je odmah rekao da me tata ostavi na praksi, bolo mi zao ali "nisam smeo", jer se nebih verovatno vratio kuci jer bi non stop bio u njima...
Neverovatno kako masine mogu da budu odrzavane, a to je dokaz da moze.
Interesuje me koliko samo radi zemlje? Jel' znas mozda?
 
@paorpaor
Da li je to ovaj traktor? Da li i ja mogu doći kod tebe?
vwrfw4.jpg
:ppozdrav:
 
Kod mene moze(te)s doci na sok od paradaj(s)a,a za traktore cete morati da se obratite na drugu adresu :haha:
 
panonstib je napisao(la):
@paorpaor
Da li je to ovaj traktor? Da li i ja mogu doći kod tebe?
vwrfw4.jpg
:ppozdrav:
E ovako nesto jos nisam video ne zato sto je JD u pitanju vec da se neka masina koja radi posteno(mnogo) odrzava tako da izgleda kao da nikad nije sa fabricke piste sisla , svaka cast i ovo obavezno treba videti , sta kazes paore.... ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
nikola94 je napisao(la):
koja oznaka jd ima oko 120 ks......serije 30:haha: :sta:
Serija je 6030 a oznaka to jest model koji su blizu 120 ks su:
6330 4/cilindara = nominalna snaga 110 ks
= a najveca moguca 120 ks
6430 4/cilindara = nominalna snaga 120 ks
= a najveca moguca 130 ks
6530 6/cilindara = nominalna snaga 120 ks
= najveca moguca 140 ks ............ :D :bravo: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh