John Deere

Odlican ali sam gledao konfigurator na john deereovom nemackom sajtu i osnovna verzija kosta malo vise od 50000 evra u nemackoj koliko li je tek u res trejdu ?(Model 5080R )
 
Ja mislim da niko vise ne zastupa john deerea u Srbiji ,znam u mom kraju da je Agrosumadija Res Trejdov zastupnik ili kako se to vec zove
 
Evo adrese Generalnog zastupnika John Deere-a za Srbiju,a tu su i ostali distributeri po celoj Srbiji
http://distributor.deere.com/rs/index.html
Glava kompanije Milenko Mica Popovic
midx92.jpg

i ulazak u srevisni centar u Titelu.... :bravo: :ppozdrav: :D
24yae0w.jpg
 
Najgore azuriran sajt JD distributera u svetu.otkad ja pratim nije nista menjano mozda godinu dve tek skoro izbacili seriju 5020 a ona se ne proizvodi ko zna otkad.A serija 5 ima jedno 10 najmanje od serije 5003 preko 5E pa 5R ,5G, 5M . Nemoguce da kod nas uvoze samo serije 6,7,8.
 
Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
Najgore azuriran sajt JD distributera u svetu.otkad ja pratim nije nista menjano mozda godinu dve tek skoro izbacili seriju 5020 a ona se ne proizvodi ko zna otkad.A serija 5 ima jedno 10 najmanje od serije 5003 preko 5E pa 5R ,5G, 5M . Nemoguce da kod nas uvoze samo serije 6,7,8.
Naravno da neuvoze samo te serije ali su te tri najzastupjlenije mislim na sve modele iz tih serija,a sajt su prosle godine menjali i cini mi se da je dosta bolji od predhodnog to je neko moje misljenje. :cao:
 
Tesko da ce neko imati, ali vredi pokusati.Ipak je ovo motor iz '77 godine.Ako je od neke pomoci ja imam katalog delova, ali je u kompijuteru.Mogu nesto da odstampam ako Vam treba. :cao:
 
U ovom katalogu nema posebno razvod.Ipak je ovo katalog rezervinh delova tako da Vam ne mogu pomoci. :ppozdrav:
 
Tako je ali ima dosta detalja pa sam pomislio da možda ima i slika koju Zoran traži.Ja sam našao baš u tom katalogu dosta stvari koje su mi trebale kada sam radio traktor. :ppozdrav:
 
IMT-550 je napisao(la):
bećar je napisao(la):
kolegin 3650 u akciji

DSC04434.jpg
Raspitaj se kod kolege Becar-a.....

inače ovaj JD sa slike je, od člana foruma : ''John Deere 3650''

posjedujem i sam jednoga takvoga, i mogu reći da je traktor stroj,
i ako se može naći urednog ( ipak godine su tu ), isplati se kupiti
 
Nazad
Vrh