John Deere

Jel znaš koja im je okvirna cena? Nešto se premišljam za kredit...
 
Cuvaj ja bi ti reko bezi od kredita ko djavo od krsta. Ja sam ovde gledao puno emisija kako se dosta seljaka u Francusku obesili zbog kredita. Kredit je rizik i u najrazvijene zemlje, a sta je Srbija pored jedne sile kao sto je Francuska itd. Razmisli dobro :sta:
 
Serija 6030 je za srednje velika imanja ekstra zavisno od operacija koje treba da obavlja ali mislim da za nju nepostoji operacija koju nemoze da sa lakocom odradi,evo za Bacu koja slika serije 6030 ::svaka cast:: :D :bravo:
vqjqeo.jpg

5y6q8p.jpg

1zzs86h.jpg

21edg8l.jpg

2kluf9.jpg

2aahoaf.jpg

1j2czp.jpg
 
Danas nisam uspeo izbliza da uslikam jednog John Deere 8xxx sa duplim točkovima i spremačem od 9,5 m.kako sam čuo traktor je opremljen sa navigacijom koja košta 18000e.
mmygk7.jpg
 
@Kiraj
Jes da sam ustao iz popodnevne horizontale,a da li bi hteo opet da napises cenu nabigacije cini mi se da ima jedna nula viska. :D
 
Bilo kako da si ustao nule su u redu,(tako mi je rekao čovek koji vozi tu mašinu).Ima još skuplja varijanta od 22000.Ako sam dobro slušao menjan je komplet volan ,traktor sam upravlja .Vozač nemora uopšte da drži volan,a pri setvi odstupanje od pravca je 2-3 cm.
 
bobanvrb je napisao(la):
Zdravo ljudi ja sam nov na ovom forumu i hteo bih da vas zamolim dali bi mogli da mi pomognete oko kupovine traktora.Radi se o gore navedenom John deere 1950 interesuju me njegove vrline i mane.
Post je spojen: [time]1269537977[/time]
_________________________________________________
30trrmf.jpg



Post je spojen: [time]1269566884[/time]
_________________________________________________
Lepo izgleda ali to nije dovoljno za po njivi!!!
28k330k.jpg

Post je spojen: [time]1269595875[/time]
_________________________________________________
Znam da ima 65KS 4WD I bukvalno nista kakav je u radu
24b3h43.jpg

traktor za manja gazdinstva

prvo vrline da nabrojim:to sto je JOHN DEREE,prikljucno vratilo 540/1000obrtaja kardan ima svoje kvacilo sa lijeve strane ispod volana,mokre kocnice,jaku hidraulicnu pumu vajnsku nalazi se ispod rezervoara za gorivo pogonjena preko vretena sa radilice,mnjenjac ZF dva puta po cetiri brzine i svaku polovi,cetri brzine unazad i svaku polovi veoma udoban i tih traktor,prednji pogon ZF i brz na 2200 obrtaja motora 45km/h

mane:tri cilindra sa turbinom veoma brzo gubi obrtaje u brdu,prednji pogon ima povezan viskalnom lamelom i isporucuje 70% snage na prednje tockove,kada je prednji kraj dobro optertit prednji pogon stane a zadnji kopa velika mana,velik potrosac,i veoma skup za odrzavanje.

to pisem iz iskustva jer sam to imao tri god.

ovoje taj moj sto je bio
so7mlw.jpg
 
Kad se sad nisam slogirao, nikad necu. E hvala vam puno . A meni rece moj drug ( Dragan Tripunovic iz Bjeljine) da je dobar jer ima 3 klipa i malo trosi. Znaci : nemora biti tacno sto ima 3 klipa , da ce manje trositi. :sta:
 
to i nije bas nekako pravilo ak ima manje klipova da manje trosi, to je kao bmw 318 i 320 ovaj prvi ima 4 cilindra a ovaj 6 i ovaj drugi malo cak i manje trosi, (govorim iz iskustva)...mada cak i ako je tu negdje da isto trose ovaj drugi ide ko strela naspram 318.... :haha: :haha: :haha: :haha:
 
samo jos da napomenem u vezi JD 1950,moj je bio 91god, i imao je rucice od mnjenjaca sa desne strane,vidjeo sam takav isti 88god,koji je imao dvje rucke od mnjenjaca na sredini kao imt-trktori.
 
Momci hvala vec je jasnija situacija.Inace trazim neki traktor za sumu do 60ks duplak.Sta bi mogli da mi preporucite.Naravno da nije skuplje od 10 000e
 
bobanvrb je napisao(la):
Momci hvala vec je jasnija situacija.Inace trazim neki traktor za sumu do 60ks duplak.Sta bi mogli da mi preporucite.Naravno da nije skuplje od 10 000e

kao sto bi rekao nas mityoo ZETOR 6245 ili 7245 pa izvoli :bravo: :bravo: :bravo:
 
cuj dobrog zapadnjaka neznam bas barem kod nas nemoz kupiti za te novce, za sam prodao fendta 309 za 10 000 eura i to sam dao dosta povoljno prijatelju a inace su kod nas dosta skupi traktori, pogotovo ako naletis na loseg onda si nasrado, radije uzmi zetora sta god da mu se dogodi za relativno povoljne novce ga mozes popraviti dok zapadnjake bas i ne vijeruj mi govorim iz iskustva...
 
Evo malo lepotana, John Deere serije 5R... :cool:
11s1mc7.jpg

2ex1qid.jpg

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Mecg9QAg4W0[/youtube]
 
Nazad
Vrh