John Deere

Jedna za kolegu zrineta ::namigivanje:: :ppozdrav:

JD 6630
DSC04248.jpg
 
A mozes i u Agrosumadiji kod metroa u Kraguejvcu oni su zastupnici res trejda
 
Kupio moj kolega nekog jd od 180ks iz 74 g a lepo izgleda lepo radi ali JOS VISE TROSI ,zajebo je i mena sa rujom sto se tice potrosnje ali jebiga on vozi johan deere aj mtz
 
ima jedan dobar 78 10 3500 radni sati prvi vlasnik(inace prijatelj moj) i prodaje se godina je koda 97-98 mislim da je zadnji iz te serije, koliko mislite da bi taj traktor mogao kostati, samo da dodam da je stroj u odlicnom stanju....
 
tomybrzic je napisao(la):
ima jedan dobar 78 10 3500 radni sati prvi vlasnik(inace prijatelj moj) i prodaje se godina je koda 97-98 mislim da je zadnji iz te serije, koliko mislite da bi taj traktor mogao kostati, samo da dodam da je stroj u odlicnom stanju....

Da nije iz Mrzovića?
 
tomybrzic je napisao(la):
nije drugane iz velike kopanice je od tomice stojisic, ako ga znas mozda...??

Što ima farmu krava i punu avliju kojekakih traktora ili je onaj iza centra prema Divoševci pa sa desne strane?

Pardon na OFF-u.

Inače kolega ima 7810 i nije zadovoljan. Ošli mu trakači u diferencijalu, a i stalno mu se grije (nezna zašto).
 
tu nedaleko od mene je bio jedan 7810 u drzavnoj firmi. Samo je radio oranje, spremanje i tanjiranje u ekstra teskoj zemlji. Vukao je rabe plug 4x40 cm sa nekih 6-7 km/h. Motor mu je izdrzao 10.000 casova i bili su prezadovoljni sa njim iako ga je vozio ( citaj silovao ) i kurta i murta
 
cicimoric je napisao(la):
tu nedaleko od mene je bio jedan 7810 u drzavnoj firmi. Samo je radio oranje, spremanje i tanjiranje u ekstra teskoj zemlji. Vukao je rabe plug 4x40 cm sa nekih 6-7 km/h. Motor mu je izdrzao 10.000 casova i bili su prezadovoljni sa njim iako ga je vozio ( citaj silovao ) i kurta i murta
PRAVI traktor se najbolje pokazuje u najtezim uslovima rada...Da se niko nenedje uvredjen ovim postom samo sam miljenik i pristalica John Deere-a,pa eto kad cujem takve stvari o Johanu i uslovima rada bude mi drago... :D ::svaka cast::
 
Danas sam bio kod jednog seljaka koji planira da proda sve svoje masine, jer ide u penziju. Pa mi pokazao kako funkcionise menjac na 6506 97mo god. Prvi put sam video kako radi automatski menjac na traktoru. Cenu traktora mi nije reko jer mi odma dao doznanja da je ipak to preskup traktor za mene. A ima i starijeg JD sa 9000rh i ima 110ks kaze da za oranje taj stari je mnogo bolji i jaci.
 
galki je napisao(la):
jeli to viselamelno kvacilo, i nekako je mnogo cisto koda je u ulju?
Ima sedam lamela 4 za pogon i 3 za kardan i kupaju se u ulju.
Lamele bez rupa su za pogon,a sa rupama kardanske.
Kroz te rupe prolazi ulje.
 
Nazad
Vrh