John Deere

pa valja cuti i drugu stranu,ali ima malo i istine jel? :ppozdrav:
Post je spojen: [time]недеља, 24. јануар 2010. 00:53:14 MST[/time]
_________________________________________________
ja sam imao isto misljenje pa mi se isplatilo,kupio sam kejsa,a pre nijedan nije bio bolji od jd,ali sam se naslusao onjemu i samo je palo jako nisko moje misljenje o jd. :zli:
Post je spojen: [time]недеља, 24. јануар 2010. 08:55:21 MST[/time]
_________________________________________________
 
jel Napredak nije možda u DELTA AGRARU? ako jest onda sve mi jasno Delta je distributer Deutz-a
 
@paorpaor
Kako za koga jeftina!Koliko je doticni gospodin dobio za takvu reklamu.Kupio bi "Napredak" i FENDT-a da Miskovic nije izgubio licencu. :ppozdrav:
 
Aaaa ne bojim se ja za njega,vec za naivne paore koji su poverovali da dajc trosi manje od JD i da je rentabilniji,isplativiji ili sta vec na osnovu izjave takvih likova. To sto JD-i rade na jos milionima Ha kojekude po svetu to nema veze. Pa valjda Zaharije zna koji je traktor bolji.
 
Po meni je to sve stvar ukusa. sva ta nova mehanizacija je na isti fazon i približno istog kvaliteta. Nije propao onaj što ima džon dira, a verujem da se neće obogatiti ni onaj što ima dajca. Ja lično imam džon dira i nevidim zašto nebi valjao. Što se tiče potrošnje on mora da ima adekvatnu mašinu za svoju snagu i onda nema problema.Sigurno je i sa ostalim traktorma ista situacija. ::000::
 
branko7 je napisao(la):
Po meni je to sve stvar ukusa. sva ta nova mehanizacija je na isti fazon i približno istog kvaliteta. Nije propao onaj što ima džon dira, a verujem da se neće obogatiti ni onaj što ima dajca. Ja lično imam džon dira i nevidim zašto nebi valjao. Što se tiče potrošnje on mora da ima adekvatnu mašinu za svoju snagu i onda nema problema.Sigurno je i sa ostalim traktorma ista situacija. ::000::
potpisujem :cao:
 
paorpaor je napisao(la):
Aaaa ne bojim se ja za njega,vec za naivne paore koji su poverovali da dajc trosi manje od JD i da je rentabilniji,isplativiji ili sta vec na osnovu izjave takvih likova. To sto JD-i rade na jos milionima Ha kojekude po svetu to nema veze. Pa valjda Zaharije zna koji je traktor bolji.

neznam da li bi se slozio sa tobom bas.....snam da je JD medju jacim potrosacima....e sad za dajca neznam....ali se slazem da je JD dobar traktor......
to je tacno da ih ima dosta u svim zemljama na svetu ali u vecini zemalja je gorivo i kvalitetnije i jeftinije nego kod nas, tamo gde nije jeftinije dosta je veci standard nego u srbiji......

a sto se tice zaharija i toga sta on kaze......to bas i nije za komentarisanje, mislim da jad bi mu dao pare da prica da je imt najbolji traktor na svetu da bi on to i pricao......nebi bas da puno pisem o zahariju, odnosno o tome sta ja mislim o njemu.......
 
gregorije83 je napisao(la):
paorpaor je napisao(la):
Aaaa ne bojim se ja za njega,vec za naivne paore koji su poverovali da dajc trosi manje od JD i da je rentabilniji,isplativiji ili sta vec na osnovu izjave takvih likova. To sto JD-i rade na jos milionima Ha kojekude po svetu to nema veze. Pa valjda Zaharije zna koji je traktor bolji.

neznam da li bi se slozio sa tobom bas.....snam da je JD medju jacim potrosacima....e sad za dajca neznam....ali se slazem da je JD dobar traktor......
to je tacno da ih ima dosta u svim zemljama na svetu ali u vecini zemalja je gorivo i kvalitetnije i jeftinije nego kod nas, tamo gde nije jeftinije dosta je veci standard nego u srbiji......

a sto se tice zaharija i toga sta on kaze......to bas i nije za komentarisanje, mislim da jad bi mu dao pare da prica da je IMT najbolji traktor na svetu da bi on to i pricao......nebi bas da puno pisem o zahariju, odnosno o tome sta ja mislim o njemu.......
Nije najbolji ali je među najboljima :haha:
 
Tacno je da Dajc trosi manje od JD-a ali ja bih opet pre
kupio JD.To je isto pitanje kao ovo:
da li bi vozili Mercedes ili Mazdu koja manje trosi? :haha:
 
p1240080612x816.jpg

p1240077816x612.jpg

p1240076816x612.jpg

p1240075816x612.jpg


sa sajma slikano... :ppozdrav:
 
bewisa je napisao(la):
Tacno je da Dajc trosi manje od JD-a ali ja bih opet pre
kupio JD.To je isto pitanje kao ovo:
da li bi vozili Mercedes ili Mazdu koja manje trosi? :haha:
.
Ala si uporedio :haha:samo da znas da i mazda nisu losa kola al dobro.I slzem se da je JD dobar traktor ali problem je sto se pravi svuda po svetu e sada verovatno da ima razlike u JD koji se pravi u americi i onom koji se pravi u turskoj i u onom kji se pravi u meksiku itd moj jedan drugar kosija je kupio JD koji je napravljen u MEXICO il u turskoj model 5725 jbg. neznam tacno i zadovoljan je :D http://www.youtube.com/watch?v=GwjZncs7GvY
Post je spojen: [time]1264425666[/time]
_________________________________________________
a evo vam i od mog dajca agrotrona
http://www.youtube.com/watch?v=KwvUfAcLcb0
kada vec uporedjujemooJD i dajca
 
u vezi tih john deere 8100 sto su prodali imali su dva komada po 16000rc a treci 18000 a cetvrti su ostvili sebi koji jos uvek radi sigurno je imo manje radni sati a prodati su po 2200000 jedan i 2400000 druga dva plus pdv kupio ih goran mitrovic i jos radi sa njima. a sto bi miskovic imao jd kad je uvoznik fendt i deutz
 
To je moje misljenje.Pitaj druga sto je kupio JD?
Inace 5725 se proizvodi u Meksiku.Merc se
proizvodi u Nemackoj i SAD,Mazda u Japanu i SAD i ko zna gde. :ppozdrav:
 
Nagledali se mi kojekakvih traktora sto najrazlicitijih proizvodjaca i na kraju smo se vratili na JD,po meni najbolji odnos kvaliteta i cene.O potrosnji nemoramo da se raspravljamo litar dva manje vise po jutru za nasa gazdinstva ne bi trebalo da predstavlja problem..,ko ga nije imao nema sta da pise ono sto je cuo rekla kazala... ::svaka cast::
 
Nazad
Vrh