John Deere

Bećarina pusta je napisao(la):
Ćaća ga zakarto i tog 5015. Očito da ti jači motori (80 ks, a sad i do 100 ks) prave čuda u mjenjaču. Al vjerujem da oni koji sa 5015 rade lakše poslove tipa košnje, sjetve, gnojidbe, špartanja itd. (za što je prvenstveno i namjenjen) nemaju problema sa mjenjačem. Ili griješim? JD 2850 je u klasi današnjeg 5820. To su traktori za poželit. :D
sto se tice 5015 slazem se sa tobom da je namijenjen za lakse radove u poljoprivredi tipa sijetve gnoidbe prskanja itd jer da radi to nebi se dogadzala ta zbrka sa mijenjacima, to je moje misljenje mada nemoram biti u pravu, a sto se tice 5820 odlican stroj i malo mi je falilo da ga kupim ali me sjebala investicija prije traktora koja je mogla cekati, ali sto je tu je da je samo zdravlja biti ce traktora :D.... i sa clasom sam ja zadovoljan da smo na cisto.......... a sto se tice ovi strojeva ima tu svasta i pojedini i nisu bas jeftini s obzirom na njihovo stanje i dosta imaju radni sati a vidi se i po njima samima, cinjenica je da su oni kao novi jako skupi ali i ovi su ne bas jeftini s obzirom na godinu njihovu, to je moje misljenje a nemoram biti u pravu.....
 
Evo jedne slike iz Kanade.Ko kaze da oni redovno odrzavaju mehanizaciju i paze na nju.
r25h5u.jpg

Inace radi se o traktoru John Deere 7400. :haha: :haha:
 
he he slazem se sa becarinom, he he he ovo je ja mislim izolirani slucaj, ::lose:: a ocito je njima lakse doci do novoga pa i nedrze do toga sto imaju sto kod nas nije tako neg mi pazimo jer tko zna kad opet do novog....
 
Sad znam šta da radim kad mi otkaže instrument tabla, navikao sam do sad da koristim paljenu žicu, ali pošto je to fini traktor ,onda moram koristiti kanap ili neku manilu. :haha: :haha: :haha:
 
jedini pravi covek koji drzi mazalicu ispod sedista ako sta zaskripi u kabini on to podmaze :haha:
 

Post je spojen: [time]1264201413[/time]
_________________________________________________

Post je spojen: [time]1264230412[/time]
_________________________________________________


Post je spojen: [time]1264259395[/time]
_________________________________________________

Post je spojen: [time]1264288325[/time]
_________________________________________________

Post je spojen: [time]1264317198[/time]
_________________________________________________

Post je spojen: [time]1264346027[/time]
_________________________________________________
MALO ZELENIH SA SAJMA
 
jel ste culi danas sta su rekli u emisiji znanje na poklon,posetili poljogazdinstvo napredak iz stare pazove a oni izjavili da su prodali john direve traktore jer mnogo trose i nisu ekonomicni.
 
Nazad
Vrh