John Deere

juce se probusi guma ispred moje kuce jednom jd(od 130ks) od matijevica iz kikinde.pomognem coveku,pitam kako masina,kaze ko singerica,2000 godiste je,preko 8000rh,nema sta mu nisu kacili.
sad mu je u izvlacenju kukuruza crko kardan,inace ovako nista.
 
Pre par dana u selo stigao JD 6610 od 92 kw iz 2000 god po ceni od 31000 e sa plugom 4-orobrazdni obrtač .Marku pluga neznam sem da je navodno Engleske proizvodnje i dosta je nizak.Traktor nisam video ali kažu da je izuzetno očuvan sa dobrim gumama.
 
450 radnih sati, za sada bez ikakve greške,
niti jedna sitnica nije otkazala, izuzetno zadovoljan,

Slika019.jpg


Slika021.jpg


lp
 
kiraj je napisao(la):
Pre par dana u selo stigao JD 6610 od 92 kw iz 2000 god po ceni od 31000 e sa plugom 4-orobrazdni obrtač .Marku pluga neznam sem da je navodno Engleske proizvodnje i dosta je nizak.Traktor nisam video ali kažu da je izuzetno očuvan sa dobrim gumama.


Ako cujes napisi koliko ima radnih casova. :ppozdrav:
 
becar kako si kupio traktor. Interesuje me kolika je pomoc drzave i koliko te na kraju traktor izadje.
 
Mediću,i čuo i video mislim da je nešto preko 7000 sati ali je izuzetno očuvan .
 
paorpaor je napisao(la):
becar kako si kupio traktor. Interesuje me kolika je pomoc drzave i koliko te na kraju traktor izadje.

nesto kes, nesto kredit na 5 god,
cijena cca 58k € + pdv,

pomoć države bi trebala biti 40%, no država je u lošem stanju, navodno su i ukinuli, tak da neznam će biti od toga išta, ako bude, dobro bude, ako ne, jbg
 
Mediću, uvezao mu je neki prijatelj.Nisam razumeo da li je baš Englez ili je naš koji je živeo u Englesku .Od njega je uzeo i MF 698 iz 84ili85 sa 5000 sati za 12000 na poček.
 
Sad je malo problem jer su i preko poceli zestoko da muvaju, sa radnim casovima i ostalim ali imaju svi jako ocuvane masine.
 
Evo malo savremenog "oranja" od pre par dana sa drzavne zemlje sto sam uzeo u zakup. Dva JD sa dva horscha terano 3fz. Prvi je JD 4955 od 225 ks,a drugi je 4755 od 195 ks. Muzika je malo ocajna jer smo pretrazivali stanice pa naleteli na zvuke ...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hUwNrxXu0Rw[/youtube]

Snimak je iz kabine 4955. Drugi traktor se ne vidi na ovom snimku,ali cemo i njega staviti na taj yu tub.
 
Ako celjad nisu besna ni kuca nije tesna.
Tu vrstu muzike ne konzumiram pa se izvinjavam svim fanovima ako sam sto god kazo lose.
Inace Horsch ga je odradio da ti pamet stane. Mnogo bolja varijanta nego klasicno oranje,verujte.
 
Nazad
Vrh