John Deere

Dali netko zna dali moze na JD 8100 da se ubaci neki manji motor npr. JD 140ks motor
 
185 ks koji i treba da ima mu treba a ne motori manje konjaže da bi obavljao svoje funkcije kako bog zapoveda
 
Jesi u pravu i meni se veoma sviđa.Mislim da je glupo i uzaludno bacanje para na ugradnju drugog slabijeg motora jer sa 190ks ti ćeš brzo uraditi svaku tešku operaciju sa njim i biti miran. :D :D
 
A ti imas para za bacanje pa bi menjao motore traktoru :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
To je kao kada bi na IMT 577 ugradio motor od 539 a to ne ide ni u kom slučaju.Ako mu je loš motor uradi mu generalnu i peglaj sa njime
 
bećar je napisao(la):
. i to ovisi tko šta želi od traktora, da je pun elektronike ili jednostavan za upravljanje, kvaliteta materijala mislim da je JD daleko ispred


Da je JD daleko ispred od fendta ?Nije Fendt bez razloga skuplji od JD ;)majstore moj zamijenio si mjesta :p Bez uvrijede clanovima koji imaju JD
 
IMT i ZMAJ je napisao(la):
Fendt je puno jeftinije za odrzavanje a i jednostavniji za rukovanje bar ja tako mislim ima servis Fendov u BM
Jako krivo mislis :kisa:
FENDT ima u sebi najviše elektronike,pa sad računaj koji je to kvar kad ode elektronika ::namigivanje::
 
moze bit tero sam JD 6210 i kaze vlasnik da je jako skup za odrzavanje a i trosi bome nema vamo kod nas u selu ima jedan fendt Farmer 312 1998g. sta znam vidim coveka dobro sluzi traktor nezali se
U svakom slucaju havala vam sto ste mi rekli nisam znao da fendt ima vise elektronike mislio sam da JD ima ipak je JD JD
 
1.mesto fendt 8.mesto jd .po istraživanjima kvaliteta i funkcionalnosti traktora,kao i skoro sve ostale nemačke fabrike mašina i priključnih uređaja.švaba je po tom pitanju prvi-kao i klasov kombajn
 
hurli xa86 je napisao(la):
Jako krivo mislis :kisa:
FENDT ima u sebi najviše elektronike,pa sad računaj koji je to kvar kad ode elektronika ::namigivanje::

a JD nema elektronike ? znaci pricamo o fendtu koji ima elektronike a JD koji nema elektronike ?
 
Nazad
Vrh