Ječam 2020/2021

Al nisu ove nocne temperature niske da bi se prskalo.?Ovde nocas bio mrazic a tretman potreban sto pre da se radi falconom 460.Strah me da ce slabo delovati od nocnih slana , mrazeva.
 
Vise nema minusa,u sredu nesto kazu zahladjenje ostalo sve preko 15stepeni....em ta kisa sto su javili pa sam odlucio da ga prskam
 
Bio sam danas u obilasku, deluje poprilično OK ječam:

h43WCGj.jpg

oGZMtXu.jpg

kylUXdJ.jpg


Ima na par mesta, na otprilike 5% biljaka neke rđe ili sličnog oboljenja lista, ići će najverovatnije u ponedeljak prvi tretman (Biathlon + Duett Ultra), a dodaću malo i Amiksola, čisto da ga poguramo još malo :)

HzOLULv.jpg
 
Jecam danas dobio prihranu prvu 70kg ana po kj. Osnovno djubrenje je bilo 250kg 16 27 7 supreme elixira po kj.
Mislim da vise hrane nece da dobija.
 
Ovo je moj Bosut, sejan 3-ceg oktobra, poceo je da se kolenci, za nekih 4-5 dana toplog vremena krenuce da gura klas.
Ne svidja mi se sto je nekako nejednak, do pre 20 dana je bio kao podrezan a onda su neke biljke usporile neke napredovale vise od ostali...
890b00ee5e54fcb9fffe387d061ffa1c.jpg
ec137b7152b81b58d24aafc5022c2180.jpg
133796cd81c5ddb6fb007e3377cbc3bf.jpg


Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Polkic ja sam nonius sejao pre neku godinu 28septembra,vrsidba bila 1 juna....nikad u zivotu ranije nije bilo...tebi sad ovaj kao da kaze da ces vrci u maju
 
Planirano je prskanje ali trenutno pada kiša i hladno je pa je moguće da će proći kao tvoj, prskanja bez.
 
Lule, ubacivacu slike kada bude isterao klas, praticemo stanje i obavestucu vas o prinosu.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Sinoć sam ga obišao a vidim ga i iz sobe jer mi je u bašti.Napisao sam da je posejan u drugoj polovini novembra.Evo i sveže slike.

 
Nazad
Vrh