Jagode-opšta tema

Mi jagodu posle cisscenja prskamo sa nekin preparatom na bazi bakra.
A sto se tiče sadnica, mi čim kopamo sadnice, odmah ih rasadjujemo na novu foliju.

Послато са LT26w уз помоћ Тапатока
 
a470c03c7fcf0ecc3111f9a18da33c1c.jpg


Naisao sam na par ovakvih jagoda, ivice lista zute i suse se kao na slici. Jel zna neko sta je u pitanju?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kolege,ima li neko da postavlja usluzno foliju i creva,planiram da letos prosirim zasad jagode za jos nekih 30 ari?
 
ja danas stavio agril preko jagoda,je li neko počeo sa prihranom

Дана 14.03. и данас 21.03. прихрана 14- 11- 25 и оне су испод агрила од 03.02.2017. Е преостаје још која прихрана и да их драги Бог сачува од евентуалних већих касних мразева (а били су код нас 2015 и 2016 године између 20 и 25 априла).
 
Дана 14.03. и данас 21.03. прихрана 14- 11- 25 и оне су испод агрила од 03.02.2017. Е преостаје још која прихрана и да их драги Бог сачува од евентуалних већих касних мразева (а били су код нас 2015 и 2016 године између 20 и 25 априла).
pa ti se javljas kad si zavrsio sve, gde su poruke kad si pocinjao sa radom ove godine, da nas posavetujes.
 
pa ti se javljas kad si zavrsio sve, gde su poruke kad si pocinjao sa radom ove godine, da nas posavetujes.

Ма ја то мало егзибиционо. На малој површини и малој количини. Запослен са а ово дође као приде. Релативно сам скоро почео са радом, пре пар година и то је недовољно искуство да би имао шта да пренесем. Са овог форума доста тога сам научио а ево на питање да ли је ко прихрањивао ја одговорио. Можда сам ја овде доста поранио са прихрањивањем и то сам објаснио јер је предходних година је био солидан мразић кад му време није па не бих желео да дам погрешне информације. Понављам ај сам ово што самнаписао урадио а исход какав ћебити сам Бог зна.
 
Ja pocinjem za vikend sa prihranom i to 10 40 10 kroz sistem i folijarno sa FF HUMISTART I FF BIOFLEX-L. Ako treba dodam i neko srestvo protiv pegavosti lista.U slucaju da bude najave mraza prskam EPIN EXSTRA koristio sam ga prosle godine prvi put i zadovoljan sam.
 
Ja pocinjem za vikend sa prihranom i to 10 40 10 kroz sistem i folijarno sa FF HUMISTART I FF BIOFLEX-L. Ako treba dodam i neko srestvo protiv pegavosti lista.U slucaju da bude najave mraza prskam EPIN EXSTRA koristio sam ga prosle godine prvi put i zadovoljan sam.

U koliko navrata ides sa 10-40-10 i u kojoj kolicini? Je l' pravis neku pauzu izmedju fertigacionog i folijarnog ili moze u isto vreme? Hvala.
 
Ja mislim da je ovo dobar vest za nas. I da ce srpska jagoda biti tražena na ruskom tržištu!

http://www.poljomagazin.com/?p=27422
 
Razmak izmedju tretmana je dan dva. Vrlo je bitno isprskati na pocetku protiv SIVE PEGAVOSTI lista.Kolicina je otprilike 0.5g. Mozes da u poljoprivrednoj apoteci uzmes GALENIKIN , AGROSVET-ov, FITOFERT-ov ili BSEF-ov katalog i da pratis njihova upustva Napominjem da je ovo moje licno iskustvo. Pozdrav i uspesna godina.
 
Razmak izmedju tretmana je dan dva. Vrlo je bitno isprskati na pocetku protiv SIVE PEGAVOSTI lista.Kolicina je otprilike 0.5g. Mozes da u poljoprivrednoj apoteci uzmes GALENIKIN , AGROSVET-ov, FITOFERT-ov ili BSEF-ov katalog i da pratis njihova upustva Napominjem da je ovo moje licno iskustvo. Pozdrav i uspesna godina.
u kojoj kolicini ides sa 10-40-10?
 
Nedeljna doza. Podelis to u dva puta i zavrseno sa tom formulacijom

Послато са 5045D уз помоћ Тапатока
 
Nedeljna doza. Podelis to u dva puta i zavrseno sa tom formulacijom

Послато са 5045D уз помоћ Тапатока

ja sam vec pustio pre dva dana gram po biljci, mislio sam posle sedam dana da ponovim jos jednom isto. Isao sam 10-40-10 sa FF humistart 1 litrar. Da li da onda za sedam dana pustim kristal berry sa kristal 20-20-20?
 
Nazad
Vrh