Jagode-opšta tema

Korove slamom ne mozes spreciti. Najbolje vreme za postavljanje slame je pre nego sto cvetne grane ne pocnu da padaju pod tezinom ploda. Ako zakasnis, moraces sve cvetove da podizes i da podbacujes slamu ispod, a to je nepotreban i ne bas lak posao

Послато са 5045D уз помоћ Тапатока
 
...
Korove slamom ne mozes spreciti. Najbolje vreme za postavljanje slame je pre nego sto cvetne grane ne pocnu da padaju pod tezinom ploda. Ako zakasnis, moraces sve cvetove da podizes i da podbacujes slamu ispod, a to je nepotreban i ne bas lak posao

Послато са 5045D уз помоћ Тапатока
bilo je godina kad sam podbacivao slamu pod plodove i to ne treba dozvoliti jer je mukotrpan posao ,ali desi se...zato sam i rekao da stavljaju slamu prije savijanja plodova...
 
nije stetan...najbolje u kombinaciji sa stompom...total unistava izniklu travu a stomp sprecava drugu na nice

Nije stetan ako ne dospe na list jagode a ako dospe onda si papa sa jagodama.Prskanje izmedju redova iskljucivo kad nema vetra i neka zasita na rucnu prskalicu.I za total je potrebno barem 15 stepeni dnevne temp. da bi odradio posao kako treba
 
Nije stetan ako ne dospe na list jagode a ako dospe onda si papa sa jagodama.Prskanje izmedju redova iskljucivo kad nema vetra i neka zasita na rucnu prskalicu.I za total je potrebno barem 15 stepeni dnevne temp. da bi odradio posao kako treba
Jel imas neku sliku sa zastitom za pumpom? Da vidim kako izgleda posto I mene to zanima. Krenula mi mnogo pirevina, pa moram totalom da nistim to.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav svima.Hteo bih da posadim 500-600kom joly da napravim nesto kao rasadnik .Pa me interesuje koliko od prilike bih mogao da dobijem zelenih zivica u julu od te kolicine.
 
- - - - - - - - - -

Jel imas neku sliku sa zastitom za pumpom? Da vidim kako izgleda posto I mene to zanima. Krenula mi mnogo pirevina, pa moram totalom da nistim to.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
5606016.jpg
 
Imas kao kisobrancic koji kupis u poljoapoteci..i yavrnes na spricu...a ja znam i flasu plasticnu odsecem gornji dio pa navucem na prskalicu i imam zastitu da ne bi total otisao na jagode.
 
Sladjane, pirevinu u jagodama mozes suzbiti i nekim selektivnim herbicidom za uskolisne korove, tipa fuzilejd... samo mora odgovarajuca doza. Bezbednije od totala

Послато са 5045D уз помоћ Тапатока
 
Jel ima neko masinu za skidanje folije? hteo bih da napravim pa mi trebaju saveti nkoga ko je koristi
 
Sladjane, pirevinu u jagodama mozes suzbiti i nekim selektivnim herbicidom za uskolisne korove, tipa fuzilejd... samo mora odgovarajuca doza. Bezbednije od totala

Послато са 5045D уз помоћ Тапатока
O hvala majstore, da znas da se plasim da je radim totalom, mogu da zajebem celu sezonu. Radije bi probao nekim selektivnim, ali nisam znao kojim. Hvala, da prodje ova kisa pa idem prskati to.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Da li je total stetan po jagode?
ja rekoh da total nije stetan za jagode misleci na medjuredni prostor.....ali kao sto neko rece stetan je da prsces po njima

- - - - - - - - - -

O hvala majstore, da znas da se plasim da je radim totalom, mogu da zajebem celu sezonu. Radije bi probao nekim selektivnim, ali nisam znao kojim. Hvala, da prodje ova kisa pa idem prskati to.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
ali obrati paznju na dozu jer za pirevinu ide dosta jaca doza

- - - - - - - - - -

ja rekoh da total nije stetan za jagode misleci na medjuredni prostor.....ali kao sto neko rece stetan je da prsces po njima

- - - - - - - - - -

ali obrati paznju na dozu jer za pirevinu ide dosta jaca doza
po meni sigurnija varijanta je total
 
ja rekoh da total nije stetan za jagode misleci na medjuredni prostor.....ali kao sto neko rece stetan je da prsces po njima

- - - - - - - - - -

ali obrati paznju na dozu jer za pirevinu ide dosta jaca doza

- - - - - - - - - -

po meni sigurnija varijanta je total
Ovo vreme samo da se poboljsa pa cemo videti sta cemo.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh