Izdavanje državne zemlje u zakup

Gde to ima sem u Srbiji???
Plaćaš unapred i još dajes garanciju.
 
Ovo vise nije taj stari diklofen cije sam postove voleo i cenio,izgleda da si i ti u medjuvremenu postao tajkun
Ne druze moj. Svake godine su me smanjivala, ucenjivali i tlačili. Onda mi je žena otvorila oči i objasnila kako bi ona. E od tad vidim da sam pogresno nastupao jer sam se sklanjao, ćutao i nisam imao samo poštovanje. Sad oni 55000 po ha ja 57000.Oni kažu dosta ti 20ha, a ja kažem nije to vase da mi određujete. I eto, počneš da se boriš, i odma te drugačije gledaju.
Radim sa gubitkom, radim na nuli ali na sebe više ne dam i ne čekam da se neko izbori za mene, ni tamo niti ovde škrabajući po forumu.
Ne znam koliko zemlje kategorizuje za tajkuna ali bih voleo da jesam.
 
Ja sam 2017 prepustio drugu 12 lanaca svoj i privatne arende sto sam ima. Posto je on morao da proda svoju zemlju i farmu krava tako da je ostao i bez drzavne zemlje da bi mogao da prizvede hranu za ovce sto su mu ostale.Tako da nije sve u zemlji
 
Ja sam 2017 prepustio drugu 12 lanaca svoj i privatne arende sto sam ima. Posto je on morao da proda svoju zemlju i farmu krava tako da je ostao i bez drzavne zemlje da bi mogao da prizvede hranu za ovce sto su mu ostale.Tako da nije sve u zemlji
To je za poštovanje.I možeš se nadati dobrom.
 
Ne branim sistem.
Evo sad depozit za učešće 50%
Trebaju garancije iako se plaća svaka godina unapred.
Zakup sa 1 god odma na 15 god.
Ništa to nije pravljeno za diklofena i većinu nas. Pravljeno za gazde, firme, kompanije.... ali živi bili pa videli kako će se završiti.
 
Povecanje depozita na 50%je mozda i dobra stvar jer se desavalo da sa 10%koliko je do sada bilo jedan covek uplati celu licitaciju i manipulise njome. Ne valja sto je licitacija prakticno zatvorenog tipa i ljudi idu sa maksimalnim ponudama, a i preko toga.Takodje nece biti lakog odustajanja jer nije sve jedno kad ti propadne tako velik depozit.
 
Poslednja izmena:
Diklofen je mislio da placas zakup unapred, za 2021/22 moras da platis do kraja septembra 2021. I jos platis poslednju godinu odmah.
 
Зашто се чудите код нас за време жутих одређени ликови су радили државну земљу Малте не џабе...А ти су до јуче имали 15-20кј земље имт 560 и једно јутро дошао деда мраз и од једаред стотине хектара са све реномираном механизацијом.....Мој деда је имао једу узречицу очло теле вратило се јуне и постало председник комуне...само се гадија изротирала.
 
Nazad
Vrh