Izdavanje državne zemlje u zakup

Pa jel gubi kaparu? jel to bio dogovor tako ili ste se sad dogovorili.Faktički ako se izdogovarate ože svako uzet nešto po nižoj ceni,ali uvek se nađe neka crna ovca.
 
Не одустаје се од излицитираног већ се даје приговор на нереалну цену иде се на суд и суд обара цену на почетну.
 
Ако одустане од излицитираног пропада капара,а овако кад оде на суд нема пропадања капаре и земља му остаје по почетној цени.Али то могу само ону који седе уз само огњиште. За нас боранију је то мисаона именица.
 
Не одустаје се од излицитираног већ се даје приговор на нереалну цену иде се на суд и суд обара цену на почетну.
I ko u tom slučju dobija ?Prvoplasirani,drugoplasirani,treće.... ili?Kojaj je onda svrha licitacije?
Nešto tu ne štima.
 
To je nekad mogli. Više ne. On kao prvi ako u roku ne plati propada mu depozit, zemlju dobija sledeći po redu. Mislim da to povlači i pasivan status i još što šta.
Zemlja se plaća unapred tako da nema tih van sudskih poravnanja i sranja. To je moglo pre.
 
I ja to mislim,tek je krenulo i da je bio i jedan jedini slučaj do sad ne bi mogao do danas da stigne do suda.Čisto sumnjam da je tačna .
 
To je nekad mogli. Više ne. On kao prvi ako u roku ne plati propada mu depozit, zemlju dobija sledeći po redu. Mislim da to povlači i pasivan status i još što šta.
Zemlja se plaća unapred tako da nema tih van sudskih poravnanja i sranja. To je moglo pre.
У којем року па код нас се одлука о излитираној табли чекала по месец дана па онда рок жалбе па тек онда иде плаћање. Не причам напамет.
 
Ovde je licitacija bila 5.11. a oko 20.12. stiglo za placanje, platio i sad cekam da potpisu ugovore u Ministarstvu.
 
У којем року па код нас се одлука о излитираној табли чекала по месец дана па онда рок жалбе па тек онда иде плаћање. Не причам напамет.
Imaš rok plaćanja. Uvek je i bilo. Datumski preciziran u odluci. Kad platiš onda dobijas ugovor od ministarstva.
 
Znam da mi jedan covek rece da se ne zaj... jer ide pasivan status ko licitira a ne uzme ako mu spadne. Nije sistem kao pre odes na licitaciju i uplatis depozit na sve, da se teoretski desi da za prvu izlicitiras, a na npr trecoj budem samo ja sa depozitom i ako ne licitiram depozit mi se vrati. To sad nije slucaj.
 
Nazad
Vrh