International

Gorane sada kada namontiras menjac na traktor bice milina raditi sa takva tri lepotana.:ppozdrav:.
 
rasklapam i sklapam :osmeh:
delova puno,možda bude i viška
025.jpg

001.jpg
 
prvi zf menjač sa fapa 1620 sam rasklopio i sklopio jos davne 93-94 god. valjda ću uspeti i ovaj da sastavim :osmeh:
 
6x3+2 stepena nekih jos sporijih
i menjac i dif. imaju podmazivanje kroz osovine preko tandem pumpe hidraulike,mislio bi da moze da traje doveka ali ipak ima svoj rok trajanja
 
Za ove bele filtere kazu da su dobri:osmeh: Sto ga barem ne ofarba kad si vec rasturao do zadnjeg srafa?
 
kad ga upalim i probam,možda će ga trebati ponovo rasklapati ako sam nešto omašio :haha:
 
pise da ide 15-40 transmisiono,a proizvodjac je nebitan :ppozdrav:
upalila je skalamerija ali jedva smo ga ugasili,boš pumpa je uradjena neposredno pred njegov defekt na menjaču ali posle 2 godine stajanja je zaglavila
radio sam je kod Žeravice u Miloševu
sva sreca pa zaglavila na leru inace neznam kako bi ga ugasio da je otisla u turažu
 
Poslednja izmena:
pise da ide 15-40 transmisiono,a proizvodjac je nebitan :ppozdrav:
upalila je skalamerija ali jedva smo ga ugasili,boš pumpa je uradjena neposredno pred njegov defekt na menjaču ali posle 2 godine stajanja je zaglavila
radio sam je kod Žeravice u Miloševu
sva sreca pa zaglavila na leru inace neznam kako bi ga ugasio da je otisla u turažu

Jedino resenje je prekid dotoka vazduha u motor.
 
Nazad
Vrh