Inovacije na IMT traktorima

E a ja taman pomislio da ti ucinim kad si me sad razocarao... e jbg idem sad odma u kafanu sa tim parama. :ppozdrav:
 
Meni baš nešto i ne liči, a pogotovo kad bude ofarbana u crno...

images.jpg
[/IMG]
image-0-02-05-e4c63a996a9196bf1e0d216f1457d5f52c3035a908935c549cb4e3c3055c0dea-v.jpg
[/IMG]

Al što kažu, posle molovanja ima da bude potpuno drugi utisak...
 
Ni najmanje nisam mislio da kudim.
Veoma je pohvalno da se vrši ovakva prepravka. Neka rešenja ni fabrika IMT nije uvela u serijsku proizvodnju. Mislim da niko o tome nema spora.
E sad što neka promena nekog podseća na neki drugi traktor, ili stvar (šta li je transformers), mislim da ne treba da bude krivo shvaćeno.
Odignuta kabina je odlična stvar na svakom traktoru, samo većina naših ,,duplopunoletnjaka" koji su domaćeg pedigrea to nema, a neće ni imati.
 
I hauba moze da se odradi bilo kakva,cak i ista kao na zapadnim traktorima,sto se sada prave,posto sam skoro svaki dan sa ivanom ,i znam neke firme,rapitivali smo se,i limena pojedinacno da se pravi,izadje preko 1000evra,a kalup,alat da se pravi,razmislite zasto i imt ili imr nije menjao,to jako skupo bude,i ne isplativo.zvao je i pre nekoliko godina firmu poliester iz priboja,ali kako god bio uporan,stalno su ga prebacivali sa lokala na lokal,i niko nije bio zainteresovan,i pored reklame,koju je ta firma imala na sajmu u ns,da prave i pojedinacne komade po uzorku ili skici.
 
Ma te haube od poliestera mi nisu bas nesto ovo sto Ivan pravi je vrh ali svako voli drugacije.
 
Ipak je ovo Mixerov traktor i ako se njemu svidja to je najbitnije.Plastiku bi trebalo izbegavati jer je slaba za uslove u poljoprivredi ali to je samo moje misljenje
Tako je. Bitno da se vlasniku svidja. A kod Ivana je takav metod da radi sve po zelji pa tako i na mom traktoru je štošta odradjeno po mojoj zelji i zahtevu...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh