Inovacije na IMT traktorima

Stare kabine pripadaju vlasniku traktora i on odlučuje šta će sa njom da radi. U mom slučaju je otišlo u oglase i za toliko para jeftinije izadje posao...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
Posto je otisla ta kabina od 5100 ako nije tajna???

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nazalost,bio sam ceo dan na putu,dosao sam u 20h,nisam imao vremena da idem do njega.

- - - - - - - - - -

Evo me kod ivana..za kabinu trazi 100evra,nema krov ,nema stakla,i nema vrata,samo konstrukcija,i blatobrani.takva je stigla na traktoru.

- - - - - - - - - -

2pocw3t.jpg
[/IMG]
 
Nemam pojma, tako je stiglo na vider...
Mora da su majstoru masne ruke pa zamastio kameru...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Skoro smo sastavili jednog 577 novi tip boja LEMKEN PLAVA bice slike

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Oceli ga sklopit vise sud ga jebo 5 meseci cekam da vidim traktor gotov ! :bravo:
A šta misliš kako je meni?!
Iz dosadašnjeg iskustva sa majstorima (ne bitno iz koje je oblasti) sam rešio da svaki sledeći posao za kojeg angažujem majstora se navede krajnji rok završetka radova kao i penali ako se taj rok probije...

Neko novo obećanje je do kraja sledeće nedelje...
Zvao danas da čujem kakvo je stanje, kaže komande su sastavili, instalacija prenjeg dela (anlaser, alternator, prednji farovi,...) je gotova. U ponedeljak stakla, itd...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
I ja ko malo dete stalno gledam temu inovacije na IMT traktorima :haha:Srecna okolnost je sto vremenske prilike sprecavaju da se radi na njivi tako da nista ne gubis osim malo zivaca ,kako ono kazu ljubav je lepa dok se ceka
 
Traktor sam oterao kod njega 1. avgusta i prvo NEKO obećanje da kažem (nije baš čvrsto obećao ali je rekao da će gledati da bude) je bilo do kraja septembra da bi imao traktor za setvu pšenice. E onda kada sam video da od toga nema ništa. posle za oranje ide Claas i reko ajd sada neću da ga ajčim i bilo je obećanje do nove godine. Kad bliže novoj godini, nema ni od toga ništa, do kraja januara je gotov. Kada je došao kraj januara, vidim ja da to opet neće biti tako i kažem da do 15 februara mora biti gotov da ide u prehranu pšenice. Biće... Kad tamo negde 10. Februara zove i kaže da ako mogu da mu dam još novaca iskrslo mu je nešto pa da može to da odradi... Ja kažem, vidi, dobićeš pare ali kaži kada će traktor biti gotov? Kaže neće biti 15. ali do 20-22 će biti sigurno. Kažem ja dobro i dam mu pare. Došla pšenica na prehranu, traktora nema, išao Claas da vuče prikolicu sa djubretom... I evo sad od nedelje do nedelje biće gotov.... Nadam se da će ići u prskanje pšenice i bacanje veštaka na kukuruz....
 
A šta misliš kako je meni?!
Iz dosadašnjeg iskustva sa majstorima (ne bitno iz koje je oblasti) sam rešio da svaki sledeći posao za kojeg angažujem majstora se navede krajnji rok završetka radova kao i penali ako se taj rok probije...

Neko novo obećanje je do kraja sledeće nedelje...
Zvao danas da čujem kakvo je stanje, kaže komande su sastavili, instalacija prenjeg dela (anlaser, alternator, prednji farovi,...) je gotova. U ponedeljak stakla, itd...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
ti majstori iz Padine natezu rokove :osmeh:
 
Rekao je on meni onu čuvenu - majstori ne lažu, oni samo odlažu...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
tako mu plati,oteraj ga pa ga odlazi pola godine :ppozdrav:
ako je saobracajna na tvoje ime nemoze ti nista,jos mozes da ga tuzis jer ti ga neda iz dvorista
 
Nazad
Vrh