Inovacije na IMT traktorima

Montoya, nije to ta kabina. Tih sam se nagledao, ta ja jako slicna ovoj najnovijoj kabini tj. poslednjoj seriji. Ona kabina na 565 je redovan novi tip sa skracenim patosom stavljena na osnovu odvojenu od menjaca. Drugacija su vrata nego na ovoj i zadnja stakla a mislim da je drugaciji i ugao soferke.
 
Ona kabina se dosta razlikuje od ovih novijih odvojenih kabina. Posto svi spominjete neki 569 i neke osnove odvojene i odvojene kabine ja se secam da je taj prodavac imao neki 569. Mislim da je to i bio 569 i da ga je on zbudzio u 565, a ne znam zbog cega.
 
To bi sa reduktorom moglo da se LAKO resi dvosmerni cilindar I pneumatski razvodnik ima u NS dspneumatik 30e a cilindar od vrata autobusa (imam 8 komada)

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ona kabina se dosta razlikuje od ovih novijih odvojenih kabina. Posto svi spominjete neki 569 i neke osnove odvojene i odvojene kabine ja se secam da je taj prodavac imao neki 569. Mislim da je to i bio 569 i da ga je on zbudzio u 565, a ne znam zbog cega.
Pa jedino ako mu je promenio menjač.
Pošto 565 i 569 su isti traktori samo jedan trobrzinac a drugi petobrzinac.

Послато са C1905 уз помоћ Тапатока
 
Secam se da je imao 569 sa ovakvom odvojenom kabinom i da me je to privuklo. Pisalo lepo u oglasu i na haubi 569. Posle nekog vremena ponovo naletim na oglas i pomislim da jos nije prodat kad ono pise 565. Zbog toga mislim da je tu nesto menjano, a mozda se i varam.
 
Vidim da ste na prethodnim stranama malo o ručicama menjača pričali. Ovako sam ja moju malo produžio i prepravio, izbacio sam onu krivinu u nazad da ne smeta kad se ulazi i ručicu reduktora sam ispravio ka napred. Kad se u spore ubaci dodje skroz do tapacira ovog a sada je u brzim. Možda sam negde i postavljao sliku ali se ne sećam

 
Stigla rasveta za 577...

20180125-131657.jpg
[/IMG]
20180125-132358.jpg
[/IMG]
20180125-132418.jpg
[/IMG]
 
LED pokriva dosta širine ova široka ti uz reflektore možda ni ne treba. Dva iza, dva naprijed i sa po svake strane po jedan je po meni sasvim dovoljno za rad u naj crnjoj noći.

U svakom slučaju, Las Vegas je za ovo nula ;)
 
Ау миксерац, јел се ти то браћала спремаш за дакар рели следеће године у новој категорији трактори, када ти треба толко ЛЕД светала...

4 ова мала су ти сасвим довољна, имаћеш дан са њима, а са оволико, па супернову...
 
2 kockasta idu na stari 577, a ostalo ide na ovaj što se radi. Napred led bar na kabinu i dve kocke sa strane. Nazad dve kocke na blatobrane i dve na kabinu...q

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Meni smeta radiju led svetla. Zato kad orem onda samo na kraju upalim okrenem se i u udjem u brazdu i ugasim svetla da radi radio.
 
Nazad
Vrh