Inovacije na IMT traktorima

Ma kad si bez antifona rice kao Damjanov Zelenko

Kad sam imao 577 sa kabinom novi tip. Nisam se setio da uzmem antifone. Cak sada ima I sa muzikom, ali mislim da su ih pre 2-3 godine izbacili sa muzikom, da su pre toga bili klasicni.
 
Nemojte kuditi plastiku-fiberglas, zna biti mnogo bolja od lima, a lakše je napraviti kalup i oblik koji god zamislite.
 
E ako je IMT propao sto nije imao para za kalupe ...

Koliko vidim ni majstor Ivan ih nema, ali je par stepenica iznad onih majstora "sto oci vide, ruke naprave". :ppozdrav:
 
Normalno da nije zbog toga propao,ali ove nove haube,su tako obicno da kazem savijane,one stare su u kalupu..
 
Jan vidim da si me malopre pogrešno razumeo za onog "transformersa" :ppozdrav:
Sto se mene tiče to je bila pohvala a neznam kako si ti to shvatio. Pohvalio sam majstora i prošli put kad si izbacivao slike a sada je još bolju masku odradio nego prošli put.
 
Nisam,samo sam reagovao na taj post kad kazu da je kopija torpeda,a niko ni da da neki predlog kako da to izgleda "moderniji"imta i da moze da se odradi.,verovatno malo vas je probala da savije haubu,iako je na oko jednostavno,u praksi i nije...ivan radi i td 75,i 90,imt 577,5100,pa je nemoguce da ima neki kalup,a ovi deru nenormalno da naprave pojedinacno.
Od imt haube,bas neka da bude "fensi"i nemoze da se uradi,pa zato radi od torpeda...
 
Za majstor Ivana sve pohvale i ja mojoj sedmici dugujem bar toliko :osmeh: Nego jel ima neko 4500e da mu netrebaju?
Sada sam se setio pa te citiram a i ostali da ne budu u zabludi, kao što rekoh par postova ranije sa majstor Ivanom je svaki dogovor moguć. Moje zelje, zahtevi i prohtevi koštaju 4500e. Na primer, mindjusar je njegovu 90-ku radio samo kabinu i masku i to izadje skoro upola nego moje. Posle je on sam radio klimu, stakla, struju, rasvetu i farove... Tako da može da se bira, ovo hoću ovo neću i spram toga ide i cena...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
E još da si rešio mokre kočnice i spoljnu hidrauliku u toj ceni i da bude štogod u fulu traktor.Znam da imaš drugu sedmicu sa navedenim kočnicama i hidraulikom ali možda bolje da si prepakovao onu limariju na ovog a onom odradio ovaj face lifting.
 
Ideja nije loša ali ima tu drugih razloga zašto je moralo ovako...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Poso je tu ogroman. Za haube kalupi nisu preko potrebni, bar ne nesto preskupo. Moze to da se odradi sve kao nekad, ali jos veci rad zahteva. Retko ko bi bio spreman jos skuplje da plati zbog neke haube.
 
Evo i 5100


255thkl.jpg
[/IMG]

- - - - - - - - - -

33mq6v5.jpg
[/IMG]

- - - - - - - - - -

wv3cbm.jpg
[/IMG]

- - - - - - - - - -

zloot1.jpg
[/IMG]

- - - - - - - - - -

A evo i mixerov,ceka na pranje,pa farbanje


70817o.jpg
[/IMG]
 
Gde ovaj IVAN baca stare kabine jedna od 5100 bi mi valjala, al bi sela na 560 ko **greška na noshu!!!!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ja reko ako se baca ili prodaje kao sekundarna sirovina!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Stare kabine pripadaju vlasniku traktora i on odlučuje šta će sa njom da radi. U mom slučaju je otišlo u oglase i za toliko para jeftinije izadje posao...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh