Inovacije na IMT traktorima

Koja stakla idu na kabinu u ovom slučaju1)ista kao pre,2)od nekog odredjenog modela ili 3)po meri nova? Lepo ce ovo izgledati.
 
image-0-02-04-f4c7310c6a1776e159cbc1d288327a14d81eade499799c27631acc26a947fd51-v.jpg
Jel ovo i topao vazduh od hladnjaka sprevodi do kabine?
 
Nije mi jasno na šta misliš. Konkretno na koju cev...? Imaće i klimu i grejanje, ali grejanje mislim da ide preko vode, ne preko vazduha....

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Na onom spisku od 4500 nisi naveo klimu, je l za to ide doplata ili ulazi u cenu?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Izgledalo bi lepše, ali ovakvog sam ga kupio i ovo je isto puna hidraulika kao na novom tipu. I to malo što sam ga vozio, pre nego što je otišao za padinu, sam jako zadovoljan sa volanom i onda sam odlučio da to ne diram...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Fali jos samo pneumatski cilindar za reduktor i prekidac na rucici menjaca :osmeh:
Ja sam razmišljao o tome i skupio materijal da napravim to ali pošto na 533 neradi stalno kompresor to mi pravi mali problem. Ako hoće neko da se zeza sa tim ja mu dajem delove. Ručica je od rabe a cilindar od motorne, jednosmerni, stim što bi opruga vukla reduktor u brze a kada prebaciš dugne vazduh bi držao ručicu u sporim. Na belo crevo dolazi stalni vazduh, kada se brebaci dugme vazduh izlazi na crno crevce i ono ni aktiviralo dilindar, kada se vrati dugme ono prekine stalni vazduh i opruga vrati cilindar u prvobitno stanje a vazdih iz cilindra izađe napolje.
 
Ja sam razmišljao o tome i skupio materijal da napravim to ali pošto na 533 neradi stalno kompresor to mi pravi mali problem. Ako hoće neko da se zeza sa tim ja mu dajem delove. Ručica je od rabe a cilindar od motorne, jednosmerni, stim što bi opruga vukla reduktor u brze a kada prebaciš dugne vazduh bi držao ručicu u sporim. Na belo crevo dolazi stalni vazduh, kada se brebaci dugme vazduh izlazi na crno crevce i ono ni aktiviralo dilindar, kada se vrati dugme ono prekine stalni vazduh i opruga vrati cilindar u prvobitno stanje a vazdih iz cilindra izađe napolje.
Imas li ventil od rucne kocnice
 
Nazad
Vrh